Klua kérdése:

Meddig dolgozak?

Figyelt kérdés
Egy nemzeti dohányboltban dolgozok, hamarosan 8 hetes terhes leszek. Ti meddig dolgoznàtok? Bírni bírom csak a korai kelés fárasztó.

2014. jan. 3. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig bírod, ez nagyon munkahely függő. Én 37. hétig bírtam, de rugalmas munkahelyen, ha 8 vagy több órát kellett volna naponta dolgoznom egy helyben, azt kb a 30. hétig bírtam volna.
2014. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sörözőben dolgoztam, reggel 8-tól este 10-ig. Igaz, egy hónapban csak 15 napot. 37. héttől mentem szülési szabira, addig dolgoztam. Nekem is nehéz volt a reggeli ébredés, de anyagilag sokkal jobban megérte.

Gyönyörű, egészséges lett a fiam, nem volt semmi gond.

2014. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dohányboltban még a tgyás kezdetéig is lehet dolgozni, nem megerőltető. Csak éjszaka nem lehetsz, ha akkor is nyitva vagytok esetleg.
2014. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 38. héten hagytam abba a munkát. Bírtam volna még (irodai munka volt, szerettem, ahogy a munkatársaimat is), de a férjem családja nem szállt le rólam, hogy bajt okozok a munkával, így beadtam a derekam. Addig dolgozz, amíg jól esik.
2014. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Ezt te érzed, illetve a dokid tudja megmondani.


Ne emelj sokat, de egyébként még dolgozhatsz hónapokat.

2014. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Én legalább a 30-35-ik hétig szeretnék dolgozni.
2014. jan. 3. 19:58
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Hát azért van abban megeröltető, mert ha áru jön neki kell kipakolni mindent.
2014. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a 30. hétig bírtam egy hipermarketben dolgoztam mint csoportvezető. Az emelgetéssel nem volt gond, mert csak kosarakat kellett volna visszavinni, amit sosem engedtek, de a 20 perc szüneten kívül nem tudtunk még 2 percre sem leülni és már feladta a lábam meg a derekam, pedig szerettem volna még dolgozni mert hiányoznak a kollegák :( de van itthon is bőven dolog :)
2014. jan. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Addig dolgozzál ameddig birod,vagy szülésig nyugodtan ha nem több órán át dolgozol
2014. jan. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!