Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki az uzsokiból rendes...

Valaki az uzsokiból rendes orvost tudna javasolni, aki nem császárellenes?

Figyelt kérdés

Természetesen indokolt lenne a császár, szívproblémáim miatt. 18 hetes vagyok és most döntöttem el hogy fogadni szeretnék dokit, és az uzsoki a legszimpatikusabb kórház. Baksayhoz mentem volna de ő már nem tud elvállalni mert túl sok kismamája van. Valaki mást tudtok javasolni aki nem túl drága?

Köszönöm!



2014. jan. 4. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Dr. Bőze Tamás esetleg? Nagyon fiatalos és lelkiismeretes orvos. Sajnos azt nem tudom, mennyire császárellenes. Ha indokolt, gondolom minden további nélkül megcsinálja. Egy próbát megér szerintem, hogy elbeszélgess vele. Én Baksay-hoz nem mennék amúgy sem.
2014. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bőze Tamás nagyon jó fej, ajánlom! Még a doktornők is rendesek nagyon!

Ha indokolt a császár akkor szerintem nem játszik az, h vki császár ellenes, megcsászároznak.

2014. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hol van magánrendelése azt meg tudjátok nekem mondani? Mert a neten nem találtam meg. Milyen áron van nála a terhesgondozás?
2014. jan. 4. 17:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is Dr.Bőze Tamást ajánlanám. VII.Dembinszky u.-ban van a magánrendelése.
2014. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. A magánrendelésen 7-15 ezer ft között mozog a tarifája. Attól függ, hogy milyen vizsgálat, UH van éppen. Úgy tudom egyébként, hogy nem császárellenes.
2014. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%

Egyik nőgyógyász sem császárellenes, mivel kötelező tudniuk, hogy mikor, és hol kell alkalmazni a császármetszést.


De mindegyiknek tilos császárt alkalmazni akkor, ha arra nincs sürgős szükség, vagy egyéb alapos ok.



A kérdés, úgy érzem, hogy "rejtetten" arra irányul, hogy pénzért hajlandó-e vállalkozni arra az orvos, hogy császármetszést hajtson végre, mivel a kismama kevésbé fél a császármetszéstől (altatásban vagy subarachnoidalis érzéstelenítéssel).



Gyakorlatilag a barátnők, meg egyes médiák, vagy a "divat" hatására egy veszélyesebb módot akar választani a gyermekvállaláshoz.


Az a kérdés, hogy az az orvos, aki ilyenkor pénz hatására "megígéri", hogy a beteg számára a veszélyesebb módot választja, annak ellenére, hogy a kórház szabályzata ezt szigorúan tiltja, az JÓ ORVOS-e?

2014. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem, a kérdésben semmi rejtett nincsen de persze mindenki azt lát bele, amit akar. A kérdés arra irányul, hogy vannak olyan kórházak és olyan orvosok, akik annyira császárellenesek, hogy akkor is a hüvelyi szülést erőltetik amikor van kockázat, és csak akkor lesz sürgősségi császár belőle, amikor már vagy a baba vagy a mama félholt (enyhe túlzással természetesen). Ezt nem kitaláltam ismerősi körből vannak ilyen szomorú tapasztalatok.

Ha a szívem bírná, és nem lenne diagnosztizált szívritmuszavarom, akkor hülye lennék felvágatni a hasam. De ettől függetlenül lehet összeesküvéselméleteket gyártani bátran, és hátsó szándékokat sejteni, senkinek nem akarom elrontani a fantáziálgatását : )

A korábbi válaszolóknak köszönöm, már felvettem Dr. Bőze Tamással a kapcsolatot :)

2014. jan. 8. 08:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Remélem járkálsz még errefelé és látni fogod a hozzászólásom. Az lenne a kérdésem, hogy végül kihez jártál terhesgondozásra és kinél szültél? Sikerültek az elképzeléseid? Én most választok orvost (első baba), és szintén Bőze Tamást szemeltem ki, és az Uzsokit. Érdekelne, hogy meg voltál-e vele elégedve, illetve mennyit kért a szülésért? Ezen kívül bármi más véleményért/észrevételért hálás lennék :)

2016. jún. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!