Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez volt a nyákdugó?

Ez volt a nyákdugó?

Figyelt kérdés
Fürödtem és egy kb 3-4cmes fehér nyúlós valami jött ki. De se vér semmi nem kísérte. Ez lehetett a nyákdugó egy darabja? Mennyi lehet még hátra? 38+6hkm
2014. jan. 5. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, nem kell véresnek lennie feltétlenül. Akár még túl is hordhatod a babát, de ez azt jelenti, hogy kezd nyílni a méhszáj, szóval vigyázz a fertőzések miatt.
2014. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem kakaószínű volt, és 2 napon keresztül "jelentkezett" a wc papíron (aztán szültem)

viszont a barátnőm, akinek úgy ment el a magzatvíz, ahogy a filmekben - hogy egyszer csak zutty... na ő neki mint a fehér viasz, olyan volt a nyákdugója.

szóval lehet.

a nyákdugó olyan rugalmas, hogy ha két ujjad közé csíped, és szétnyitod az ujjaidat, nyúlik, és nem lehet eltépni (mint egy húr, lehet pengetni, hihi) :)


könnyű szülést kívánok neked :)

2014. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát az enyémet össze tudtam nyomni a sokadik nyomásra. Akkor lehet hogy mégsem az volt? :/
2014. jan. 5. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:

nem összenyomhatattlan, de ha nyújtod az ujjaid között, jó sokáig nyúlik, és nem szakad! :)

előző voltam :)


amúgy a nyákdugó elmenetele akár a szülés előtt 2 héttel és akár szüléskor is lehet, nem jelent semmit. a többi jelet figyeld - pl. ha sokat jársz wc-re, és persze nem pisilni, akkor ez lehet egy jel. meg ha úgy érzed, elég szűkös a babának odabent (mintha rátapadna a méhed a gyerekre, mintha szegény már alig férne el)

ha elmegy a magzatvíz, vagy nem múlnak el a jósfájások 4 óra időtartam után se, akkor az már bizony azt jelenti, hogy az összekészített táskákat vihetitek le a kocsiba :) :)

2014. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát most este már kétszer mentem wcre,és bár mind a kétszer volt is miért,de nem annyira mint amennyire az inger jelentkezett. Hátha lenne már valami :)
2014. jan. 5. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy nyári nap mikor hűsítő fürdőt vettem,kiléptem a zuhanyból és éreztem hogy valami a belső combomon hideg és folyik.

ÁTlátszó nyákos volt,benne egy kis vércsíkkal.

Rá 3 napra szültem

De ez mindenkinél máskor van

2014. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem a nyákdugó darabokban jött ki és kb úgy néz ki mint a slejm(bocsi, de ez jut most csak eszembe róla:)) nekem is 38. héten ment el, és egy hét múlva szültem...sógornőm 2 hétre rá szült
2014. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!