Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van összefüggés a méhszáj...

Van összefüggés a méhszáj nyílása és a jóslófájás között?

Figyelt kérdés
29+3 hkm vagyok, ma reggel felébredtem az első jóslófájásra. Vajon ez azt jelenti, elkezdett kinyílni a méhszájam vagy rövidült a méhnyak??
2014. jan. 6. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 34 hetes vagyok, négy hete jóslózom, de kicsit sem rövidült vagy nyìlt a méhszáj. Doki annyit mondott, hogy a méhnyak puhult fel egy kicsit.
2014. jan. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megkèrdezhetem milyen a jóslófàjàs?
2014. jan. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi 1-es!! Szerdán UH, utána doki szóval majd megkérdezem tőle mi van.

2-es: a jóslófájás az egy görcs, ami a derekadból indul és előre, lefelé terjed és nagyon fáj (legalábbis nekem)

2014. jan. 6. 09:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a jóslófájás a következőképpen néz ki: Kb.egy órán át tartó erős menstruációs jellegű görcsök, melyek a comba sugároznak. Egy görcs maximum 30 másodpercig tart, majd elmúlik. Ilyenkor semmi fájdalmat nem érzek; majd változóan 4-3-6-7 percenként jön a következő fél perces görcs. Aztán mintha elvágták volna őket, nem jön több. 34 h.k.m.
2014. jan. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jaj nekem vagy 1 percig tartott, azt hittem sírva fakadok (végül nem), és engem nem emlékeztetett a mensis görcsre o.O de tudom h jósló volt. Sztem csak rég nem görcsöltem mensi alatt és már nem emlékszem milyen is volt az :D
2014. jan. 6. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!