Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8+3 hetes magzatnak körülbelül...

8+3 hetes magzatnak körülbelül mekkorának kell lennie?

Figyelt kérdés
Angliában élek, itt csak 12 hetesen és 20 hetesen van ultrahang, de mivel aggódom egy korábbi vetélés miatt (rejtett vetélés volt, 5 hetesen halt el a baba, és csak 12 hetesen vetéltem el), ezért úgy döntöttünk, most hamarabb megyünk uh-ra, magán uh-ra. Már le is foglaltam az időpontot, direkt 8 hét körül, hogy már biztos legyen szívhang. De ez csak egy gyors, felületes ultrahang, csak éppen megnézik és igazolják, hogy van e baba, szívműködés. Remélem méretet néznek:D
2014. jan. 6. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 8+2 hetesen 1.5 cm volt :)
2014. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nekem 8+6 hetesen 23 mm volt


itt egy táblazat

[link]

2014. jan. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem 19 mm volt.
2014. jan. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És ki lehetett venni a monitorról a testrészeit. A doki biztos látta, de te ki tudtad nézni, hol van a feje, a karja a lába...
2014. jan. 6. 12:20
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam kivenni,a szívének a dobogását is csak akkor láttam,amikor nagyon ráközelített.Egy 20 mmm-es embrio sajnos még nem túl látványos és ha korábban még nem láttál ilyet,akkor még inkább nehéz felismerni.
2014. jan. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nekem az sztkban olyan szar a készülék, hogy semmit nem lehetett rajta kábé kivenni, ráadásul nálunk is ilyen futószalag szerű vizsgálat volt, meg nézte mennyit nőtt, van e szívműködés.

A 10+4 hetesen már magánhoz mentem, és ott is csinlátak UH-t normális készülékkel. Ott már minden jól kivehető volt: a 4 végtag, és halványan a köldökzsinór ill. a szikhólyag is kitűnően látszott

2014. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem, így ennyire nem, de volt már egy kis "emberformája". Sőt mozgott is :)
2014. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Elméletileg azért valamennyire kedvesnek és amennyire lehet alaposnak kell lenniük, mert magán uh, fizetek érte majd 20 ezer forintot, és ez csak egy 10 perces uh. Lányommal 27 hetesen 40 perces 3d-s, cd, legalább 10 kép került majd 52 ezerbe...Angliában kicsit drága dolog ez:D De 1 vagy 2 képet erről is kapok.
2014. jan. 6. 13:52
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jövő hét pénteken megyek, már alig várom:D Remélem minden rendben lesz:D
2014. jan. 6. 13:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem szerencsés összehasonlítani az árakat,mivel a fizetések között is jelentős különbség van.Itteni viszonylatban sem olcsó a 4D-s ultrahang,sem a tesztek,ettől függetlenül nagyon sokan kihasználják ezeket a lehetőségeket,ha már léteznek.
2014. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!