Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meleg vízben fürdés segíti...

Meleg vízben fürdés segíti beindítani a szülést?

Figyelt kérdés
Szeretnénk már babázni nagyon,de a baba még maradna,így gondoltam "tudtára adom hogy mi már szeretnénk ha idekinn lenne" :) Pár napja kicsit melegebb vízben fürdök,de eddig semmi. Ártani azért ugye nem ártok ezzel?
2014. jan. 6. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincsen nyitva a méhszájad,akkor nem árt csak ha nyitva van fertőzés veszélyes. Melegviz jó fájás tesztelésrei s.
2014. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meleg vízzel ne,, de óvatos szeretkezéssel lehet segíteni kicsit, viszont ha ilyen hosszú időt kibírtál, akkor pár nap ide vagy oda, már nem számít! Könnyű szülést, és sok boldogságot kívánok!
2014. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 37.hetes terhes vagyok,zárt a méhszájam és szinte minden nap habos fürdőzöm :) Nagyfiamnál én is kipróbáltam mindenféle szülésindító praktikát,de nem jött be semmi.... 41.héten császároztak..
2014. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem a pocak nagyon meleg vizzel valo atzuhanyzasat ajanlotta a noverke, es nalam be is jott
2014. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!