Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti sem kaptatok Felicitas...

Ti sem kaptatok Felicitas csomagot?

Figyelt kérdés
2 éves szültem, akkor még volt a csomag,most voltam már csak könyvet adtak, de az sem Felicitas-os.Én szerettem a régit,mert sok újság volt benne.

2014. jan. 7. 06:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Zugloban adnak egy csomo mindent. Plusz a napokban itt is tobben irtak, hogy kaptak ezt-azt.
2014. jan. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én szeptemberben szültem, akkor kaptam, de azt mondom, ne bánd! 1 sudocrem volt benne meg egy db pelenka, csomó szórólap, semmi újság.
2014. jan. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 piroska és a farkas ***** válasza:
én múlt héten vettem át. volt benne 2 kismama magazin, babazokni, pelenka, sudocream, cumi, tea, katalógusok, 1db 400 és 1 db 600 ft-os pelenkakupon. Örültem neki : ) a védőnőtől kaptam a Felicitasos kisfüzetkét, annak a hàtoldalàl kellett kitöltve leadni.
2014. jan. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Juniusban szültem kaptam felicitas csomagot és prooboxot is.
2014. jan. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a védőnődet! Nálunk átmeneti hiány volt, és eddig még én sem kaptam, 14 hetes vagyok.
2014. jan. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindjárt szülök és még semmit nem kaptam a védőnőtől (már nem is fogok, mert már nem kell mennem hozzá) :(
2014. jan. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Két hete szültem és a kórházban kaptam meg a csomagot, meg a promoboxot is. Folyton ott kerengtek a nővérek, hogy mindenki megkapta-e már:-)
2014. jan. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem most nem is említette a védőnő, hogy lenne ilyen (18 hetes vagyok)...


Két éve szültem én is, sajnos pont az egyik olyan kórházban, aki nem adott Felicitas csomagot, és hiába írtam a Felicitasnak, utólag sem kaptam meg.

2014. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, épp ma kaptam meg a csomagot. Van benne egy Babamagazin mintapéldány, egy kuponfüzet, reklám és egy probiotikumokról szóló prospektus. Termékminta nincs benne egy darab sem.

Azt azért hozzá kell fűznöm, hogy ez egy 2013-as példány, és március végén lejárnak a kuponok...

2014. jan. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Megint 5-ös vagyok. Rájöttem, hogy megy ez. :) A védőnőnél vannak ezek a kisebb csomagok, amit fent is írtam. Abban van egy kérdőív kártya, azt kell kitölteni és leadni, és helyben átveheted a csomagot.

Itt találjátok a boltok listáját:

[link]


Most vettem át, az enyémben a következők voltak:

-1 db Pampers pelus

-1 db MAM cumi

-1 db kis tégely Sudocream

-5 db Mecsek tea

-Gyermekszületési tanácsadó kiskönyv

- sok-sok reklám természetesen

2014. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!