Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes vagyok és most...

11 hetes vagyok és most kezdem inni a forever termékek közül a berry nectart, szedni a natur mint, kidset és a hajolajkapszulát. Ha minden nap mindből 1 db-ot eszek a gélből meg 5ml-t az jó?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért ezeket szeded?
2014. jan. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Jó választás.Azért érdemes többet fogyasztani belőlük és mellé tenni a kalciumot is.A későbbiekben még mást is célszerű lesz fogyasztani.A normál napi adagok egy doboz egy havi adag.A gélből gondolom a fél dl-t akartad írni.A részleteket érdemes a szponzoroddal megbeszélni.Akár még előadási anyagot is tud adni a témában.Boldog babavárást!
2014. jan. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen azt akartam írni :) Késöbbiekbe mire gondolsz? Nekem csak ezeket mondták.
2014. jan. 10. 08:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Calcium tabletta a fellépő kalcium hiány megelőzésére,

Probitic a baba egészséges bélflórája miatt,

Propolis és Lila krém a pocak ápolására.

2014. jan. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

Hidd el ha egészségesen , változatosan táplálkozol az bőven elegendő.

Első babámnál még én is minden nap ettem a kismama vitamint, született 3kg-os babám.

Második babánál már csak hébe hóba ettem vitamint, de mellette sok gyümölcsöt ettem, született 4kg-os babám.

Most várom a 3.-at, 34 hetes vagyok és a héten kezdtem el vitamint szedni, kíváncsi leszek a súlyára, de az UH szerint már most elég nagy baba.

Ja és a vérképem egész eddig jó volt.

Szóval szerintem nem feltétlenül kell a mesterséges vitamin.

2014. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A lila krémet is használom. Tudnál ìrni nekem mennyiséget és hogy melyiket mikor szedjem? Vagy végig a 9 honap alatt mindet? 2 szponzort ismerek egyikük szerint elég a gél másikuk pedig mindent szedetne velem. Bízom a termékekbe csak nincs aki pontosan elmondaná mit és hogyan.
2014. jan. 11. 15:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Azzal a személlyel (szponzorral) kellene konzultálnod, akihez regisztráltál, vagy az ő felső vonalával, de akár valamelyik orvos tanácsadót is felhívhatod és konzultálhatsz vele, vagy akár személyesen valamelyik rendezvényen.A gél mellé még célszerű pár terméket fogyasztani, de azokat se kell végig.A baba fejlődésének megfelelően a három trimeszterben változtathatod , hogy miket szedsz.Gondolom azért az anyagiak is fontosak. Van egy jó előadás erről egy anyukától, hogy ő mit, mikor és miért fogyasztott. Egy gyenge felvételt megtalálsz a youtubeon is Babavárás címen, vagy kérd meg a szponzorodat, hogy küldje el Neked az email címedre, ha netán megvan neki.
2014. jan. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

01-11 15:55

Ez a kérdés lehet, hogy nekem szólt.

Amiket leírtam az végig fogyasztva és használva volt. Mi törzsvásárlók vagyunk, tehát nálunk nem is kérdés, hogy fogyasztjuk és használjuk-e ezeket a termékeket.

Az ml gél az elég kevés nem 50 akar az lenni?

Amikor a térdemmel volt probléma, akkor napi 1dl ittam ebből 80ml volt a freedom és 20ml a berry. Azóta sem fáj annyira a térdem, mint azelőtt. Akkor kezdtem el használni ezeket a termékeket, pedig előtte is kipróbáltam másokat, de nem igazán váltak be.

2014. jan. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A mennyiség meg ott van a honlapon is, de a dobozokra is rá van írva. A napi egy az nagyon kevés, főleg amiből naponta 3-4-et kellene szedni.
2014. jan. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!