Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hetes genetikai UH-on...

32. hetes genetikai UH-on 1700 grammra tippelték a baba súlyát. Aggódnom kell?

Figyelt kérdés

Ma volt a 32 hetes genetikai UH-on, ahol már súlymérés is volt. A baba méretei alapján a kalkulált súly 1700 gramm. Engem már most az ambulanciára akartak küldeni a további teendőkért. Felhívtam az orvosomat, akivel hétfőn találkozom, ő azt mondta, hogy sehova ne menjek, mert hétfőn ő is megnézi ezt a súlyt. Ha valami nagyon nagy gond lenne, akkor biztos nem várna hétfőig, 12 éve ő az orvosom, és már két gyereket szültünk együtt, most pedig a 3-at. A 2. gyermekem súlya 32 hetesen 1800 gramm volt, akkor kb a frászt hozták rám a kórházban.

Hasonló tapasztalatok?


2014. jan. 10. 22:17
1 2
 11/12 Kriszti0125 válasza:
Sziasztok engemet is érdekelne hogy szerintetek is kicsike 32+1 naposan ,1704 gramm , ,szerintem nem picike . köszönöm a válaszokat
2021. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem pici. A kisebbik fiamat (már 7 éves :)) még a 37. héten is 2 kg körül tippelte az orvosom (pedig nagyon-nagyon jó doki), majd 3800 grammal született, szóval... :D Ha a lepényed még jó állapotban van és minden egyéb is rendben, szerintem ne aggódj.
2021. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!