Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécs Édesanyák útjai kórházban...

Pécs Édesanyák útjai kórházban babakocsival mennyire egyszerű közlekedni? Előreláthatólag legalább fél napot kell ott lennem, és a két évesemet nem tudom kire bízni, így ő is jön velem.

Figyelt kérdés
Mindenképpen kellene vinnem babakocsit, és ami kényelmes kocsink, az elég széles és nehéz, viszont uh, vérvétel miatt jobb lenne, ha addig be tudnám szíjazni, hogy nyugton legyen :) (Illetve ha közben délben elaludna) Az ajtók mennyire szélesek? Sok a lépcső? Terhesen nem egyszerű eleve a két évest, a kocsit, meg a cuccokat cipelni, szóval jó lenne tudnom mire számíthatok :)

2014. jan. 12. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy meredek parton kell felmenni, ami gyalog is épp elég, babakocsival meg pláne. De ugye nem tudsz mit csinálni.

Az ultrahangos váró tele lesz, arra készülj! Hiába lesz időpontod, én 1 órát minimum szoktam várni. Az ajtókkal minden rendben van, kényelmes nagy ajtók.

2014. jan. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Pár éve egyszer jártam ara (ha nem keverem mással) és mintha lett volna parkoló a kórháztól nem messze, de tényleg mintha ott is emelkedő lenne. Sajnos nincs időpontom, pénteken derült ki, hogy oda kell mennem genetikai tanácsadásra, és akkor már nem tudtak adni, csak annyit mondott a hölgy, hogy menjek 8ra oda és nagyon boldog lehetek, ha délután kettőre végzek. Szóval szép kilátások, ezért jól jönne a babakocsi ahova be tudom kötni, mert szegényem biztos nagyon nehezen fogja viselni a várakozást.
2014. jan. 12. 11:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Emlékeim szerint lehet közlekedni babakocsival.

Viszont egész délelőtt várakozni kisgyerekkel az tuti fárasztó lesz. Vigyél neki játékot, könyvet rágcsát. Nálunk 1 órát is alig bír kivárni pedig folyamatosan szórakoztatjuk.

2014. jan. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenképpen sok játékot viszek, szinezőt, mesekönyvet, mindent ami befér a hátizsákba :) Előtte másfél órát autózunk, aztán meg meg lesz kötve, szóval nem lesz egyszerű, de sajnos vagy nem megyek el, vagy viszem őt is. És a tesó is fontos :D szóval most hoz a két évesem is egy kis áldozatot :)
2014. jan. 12. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!