Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ismeri valaki tapasztalatból...

Ismeri valaki tapasztalatból Pécsen dr Halvax Lászlóról mondani valamit?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok,szeretnék magánorvost keresni. Ő vállal szülést? Mennyi a magánrendelésének tarifája?

2014. jan. 13. 20:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat,helyesbítek:Ismeri valaki tapasztalatból Pécsen dr Halvax Lászlót?
2014. jan. 13. 20:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem ugyan,de kolleganőm hozzá járt és nála szült, nagyon megvolt vele elégedve. Én dr.Koppán Miklóshoz járok itt Pécsett, nagyon nagy szakmailag és emberileg is, nála fogok szülni júniusban, őt szívből tudom ajánlani!!!
2014. jan. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem nála szültem, de volt hozzá párszor szerencsém. Amit ez alapján én mondani tudok róla: Szakmailag nagyon-nagyon jó. Emberileg, hát izé. Nekem nem jött be a stílusa, elég "pokróc", de ez ugye nagyon szubjektív. Én nem csípem, ha egy dokiból harapófogóval kell kihúzni az infokat ;)

Barátnőm tavaly szült nála, az ő tapasztalata az, hogy elég régimódi. Csak fekve lehet szülni, az alternatív módszereknek nem híve (pl. homeopátia, dúla). Ettől függetlenül nagyon tapasztalt és szakmailag tényleg toppon van.

2014. jan. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Anyukám régóta dolgozik vele együtt,valamint nála is születtem én és a húgom is.Szakmailag nagyon tapasztalt és a toppon van.
2014. jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!