Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhlepény egy kis részének...

Méhlepény egy kis részének leválása után az orvos még kiírhat dolgozni ha már jó helyre kerül a méhlepény? /méhlepény jelenleg a mellső falon mélyen tapad a belső méhszájat eléri)

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igy mar nem engednek dolgozni! Max. Ha nagyon eroskodsz!
2014. jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Reméljük, hogy nem.
2014. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tavaly 14 hetesen történt a bevérzés azóta táppénzen vagyok de a doki azt mondta hogy ha feljebb húzódik akár még dolgozhatok is nem ha nem megerőltető munkám. Akkor végig kell feküdnöm a hátralévő időt?
2014. jan. 14. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ki a kérdést :)


figyuzz, most 22.hetes terhes vagyok. 3.baba.

A 11.héten levált a méhlepényem egy része és lett egy 3 cm-es hematomám is.

Otthon feküdtem kereken 3 hetet. Az én lepényem is elölfekvő, mellső falon tapad és egészen lent volt még, mikor levált egy része.


Most már szépen felhúzódott a pocakom növekedése miatt.


Szóval vissztérve 3 hétig voltam otthon, azóta pedig egyfolytában dolgozom, persze irodában.

Napi 8 óra meló. Nincs semmi bajom, a doki is visszaengedett melózni, de mondta, ha még egyszer valami kis baj lesz, búcsúzzak el a munkától.

2014. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Sajnos nekem az elején is volt egy kevés vérzésem ami inkább barnázás volt azt mondták az is a lepény miatt volt. Az utolsó az elég ilyesztő volt mivel bő vérzéssel járt egyből kórházba is vittek. Nem tudom h vissza szoktak-e engedni dolgozni én félnék visszamenni, de azért a végig fekvés is elkeserít. Igaz a lényeg a kisbaba nem bírnám elviselni ha elveszteném nekünk ő lesz az első.

Ha van valakinek hasonló tapasztalata kérem írjon h volt-e később vérzés, mire kell figyelni, tényleg nem kockázatos visszamenni ha már jó helyen van a lepény? Köszi előre is.

2014. jan. 14. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!