Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik beoltatták magukat-leirná...

Akik beoltatták magukat-leirnátok, hogy az orvosotok mivel érvelt? Átjut a méhlepényen a vakcinában lévő virus?

Figyelt kérdés
Értelmes magyarázatokat szeretnék,tehát mit mondott oltás előtt az orvos?Honnan tudják,hogy a magzatnak nem okoz-e valamilyen rendellenességet,mikor még nem születtek oltott anyától babák?Azért kérdezem,mert tanácstalan vagyok...Segitsetek!!
2009. dec. 2. 08:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Ész érvet szeretnél?Meghalt egy 21 éves kismama és 6 hónapos magzata.A nőnek nem volt krónikus betegsége.A vírus annyira agresszív,hogy a tünetek a kórházba bevitel előtt 2 nappal jelentkeztek csak.Szinte esélye sem volt.Nem a vírusfertőzés halálos hanem a szövődmény ez esetben a tüdőgyulladás mellett tüdővérzés ,szív és veseprobléma is volt!Itt nem kapsz rendes magyarázatot ,nem értem a segítség kérésed!Mi nem vagyunk kutató orvosok sem tudósok!Én is azt írom le amit a hírekben az orvos nyilatkozott.Keress fel egy szakembert aki alátámasztott tényekkel elmagyarázza miért nem kerül kapcsolatban az elhalt vírus a magzattal!Nekem elég érv mellette,hogy bele is halhatunk!
2009. dec. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Ezt az előzőnek másoltam ki:

NEm azért de az rtl honlapjána fórumban ír ponta cikk mellett a kismama állítólagos szomszédja...


Idézek"


Sziasztok, Én ismét a meghalt kismama szomszédja vagyok, és szeretnék hozzászólni a 15:48-kor írtakhoz, hogy szerinted nem számít az életkörülmény? Hát akkor Te minek neveznéd azt, hogy még a boltba sem tudott elmenni vásárolni mert nem volt pénzük, és egy héten keresztül csak szőlőt tudott enni, azt gondolom, hogy ez nagyon legyengítette a szervezetét, nem volt fűtés a lakásukban, és még kontrollra sem járt - mert mint tudjuk azért kell rendesen tejelni az orvosnak - és kb. 1 hete 40 fokos láza volt, mikor kihívták hozzá végre az orvost, Mi szomszédok ebből nem sokat vettünk észre, de biztos, hogy igaz, mert személyesen az anyukája mesélte el, hogy már nem bírta nézni, hogy mi történik vele és elvitte magához, de már sajnos túl későn...

Név 2009-12-01 21:50:49

2009. dec. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%

Az orvosok sehonnan nem tudják, hogy nem okoz-e a magzatnak károsodást az oltás, ezért mond sok orvos sokfélét és nincs u.az az érvelés. Még nem született oltás utáni baba, még nem kezdett el járni, beszélni, ezért senki sem tud semmit biztosan és ezért találgatnak, mert senki sem tud felelősséget vállalni, ha egy kismamák esetében leellenőrizetlen dolog másképp alakul....

Mindenkinek a szívügye, hogy oltat-e, én a legjobbakat kívánom minden Kismamának és jó egészséget!!!

2009. dec. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Én meg a maghalt kismama férje!!És ezt hidd el ha azt elhiszed ,hogy ő a szomszéd!!Természetesen mindenki azt ír ide amit akar!Engem a kezelőorvosa győz meg és nem ezek a légből kapott Ál hírek!!!Szegénységbe halt bele és nem a 2 oldali vérzéses tüdőgyulladásba ugye?
2009. dec. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Írtok itt a meg nem született babákról de nem veszitek észre,hogy mennyi meg nem született baba lehet még akik nem tudnak járni,beszélni mert sajnos meghalnak!!Nincsenek kutatások?Hiszen benneteket a tények és áldozatok sem győznek meg?Még mindig a lehetséges bajokat találgatjátok mikor már az orrotok előtt van a tényleges tragédia amit a vírus okoz!
2009. dec. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Ezt sosem fogjuk megtudni. Egymás bántása helyett figyeljünk egészségünkre, ha úgy érezzük oltassunk, ha nem akkor óvjuk magunkat alternatív módszerekkel. A jóindulat és az egymás nem bántása vezéreljen. Jó egészséget és boldog babavárást minden kismaminak! 2.-3. voltam.
2009. dec. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Senkit nem akarok bántani ,csak azt írom,hogy vegyük komolyan a lehetséges problémákat és ne csak az egyik oldalát!És hidd el mindent meg fogunk tudni idővel!Sajnos még az elején vagyunk és főleg ezért nagy hiba lebecsülni a vírust!
2009. dec. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én könyvelő vagyok, nem orvos. Tehát mielőtt beadattam az injekciót, megkérdeztem több, egymástól teljesen független, számomra hiteles orvost, akiknek semmiféle érdekük nem fűződött hozzá, hogy rá, vagy lebeszéljenek az oltásra/ról: Hogyan tudom megóvni a pici babámat amikor megszületik és orvoshoz kell vele járnom, nem zárhatom be... Mind azt mondta, a méhlepényen átmegy, az anyatejjel bekerül a baba szervezetébe a védettség, ha beoltatom magam és nem veszélyes az oltás a babára. Nekem ennyi elég volt. Le lehet hurrogni, le lehet pontozni, lehet fenyegetni, hogy fogyatékos gyerekem születik (mert úgy látszik mostanában ez a divat az ellentábor felől), egyik sem orvos, aki ilyen baromságokat irkál. Ezért nem érdekelnek.
2009. dec. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Csatlakozom az előttem szólóhoz és még annyit,hogy nagyon etikátlannak tartom belinkelni azt a kommentet amit az állítólagos szomszéd írt."Még boltba sem tudott elmenni".Hagyjátok békén,ne kezdjetek most bele az ezt hallottam meg azt hallottam a kismamáról!Ha nem volt pénze ,ha volt ez már igazán nem ránk tartozik!Nem sajnáljátok a családot?Ekkora tragédia és most hirtelen a halála után pár órával a szomszéd már jelentkezik és fontosnak tartja leírni,hogy nyomorogtak?Nem hiszem!Ez megint egy beteg agy kitalációja,hogy az elméletét bizonyítsa!Itt már semmi sem szent?Szégyen és gyalázat!
2009. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

Sajnos azt nem tudom, h átjut-e, de inkább a halott baci jusson át mint az élő,amibe mindketten belehalhatunk... Czeizel féle linkek"Ha egy terhes nő elkapja a pandémiás influenzát, akkor hétszer nagyobb a valószínűsége, hogy meghal - mondta a genetikus":

[link]

[link]

[link]

Nekem az orvos csak azt mondta, h oltassak, nem érvelt, engem a halálozás győzött meg. Még nem oltattam, de fogok!

2009. dec. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!