Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elfogyott a gravidám és...

Elfogyott a gravidám és sajnos majd csak pénteken tudnék venni de van még egy levél elevitem itthon azzal nem csinálok galibát ha addig azt veszem be?

Figyelt kérdés
Végül is vitamin és kezdetekben az elevitet kezdtem el csak az orvos inkább a másikat javasolta!Akkor nyugodtam vehetem addig a másikat nem lesz baj tőle?lehet buta kérdés de nem akarok kockáztatni:)
2009. dec. 2. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen vitamint bevehetnél, nem okoz semmi galibát, hiszen csak vitamin, nem gyógyszer :)
2009. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fogamzásgátló, nem lesz akkor sem baja a gyereknek, ha kihagyod 3 hétig. A normális táplálkozás fontosabb, nem ezek a porított vackok.
2009. dec. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, buta kerdes. :o) Ajanlom figyelmedbe a zoldseg, gyumolcs, sovany csirke, es a hal fogyasztasat. Tobbet ernek, mint a mestersegesen eloallitott vitaminok. Ne haragudj, ha kicsit erosen fogalmaztam, de teljesen felesleges dramat csinalnod abbol, hogy elfogyott a vitamin. Semmi problema nem lesz abbol, ha par napig nem szeded. De ha ragaszkodsz hozza, nyugodtan szedd addig az Elevitet.
2009. dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
minden nap eszek zöldséget és gyümölcsöt is de mivel első gyermekem ezért bocsánat hogy aggódom ,de sajnos már egyszer elment egy baba !
2009. dec. 2. 11:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Aggódj csak, felelősségteljes vagy, ez annak a jele, mind aggódunk! :) Szedd nyugodtan addig az Elevitet! Boldog Babavárást!
2009. dec. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idos kismama vagy? Csak kivancsisagbol?
2009. dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
10 hetes 1 napos
2009. dec. 3. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!