Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tesztelhetek már holnap a...

Tesztelhetek már holnap a ciklusom 26 napján HCG teszttel?

Figyelt kérdés
Sziasztok !! HCG tesztel tesztelhetek 3 nappal a nem vart elott ?! 5 napja volt beágyazódási tüneteim (vasárnap) azóta sűrű vizelèsi ingerem van, fáj èrzèkeny a mellbimbóm ! Tesztelhetek vele ???
2014. jan. 16. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nemvárt előtt két nappal délután mutatta ki. Ha van több teszted is, tesztelj!
2014. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen van , köszönöm a gyors választ :)
2014. jan. 16. 17:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Törvény nem tiltja, csak aztán ne gyere ide hisztizni, ha negatív.
2014. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 FKKTorp ***** válasza:

Nyugodtan próbáld meg de reggeli első pisiből, de ne ess kétségbe ha negatív. Na meg ha utána mégis megjön, mert sokszor van korai vetélés.

Kívánom a legjobbakat!

2014. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Írj ha sikeres a tesztelés! :)
2014. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg egy kerdes, èjjelente egyszer kikell mennem pisilni olyan hajnali 4 vagy 5 kor utána 10 körül èbredek fel..melyik vizeletből teszteljek ?? Irok mindenkèpp, remèlem pozi lesz mostmár lassan egy èv után :)
2014. jan. 16. 19:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Számold ki mennyi idő van lefekvés a hajnali pisi, illetve a hajnali pisi és a felkelés között. Amelyik a hosszabb idő abból a pisiből csináld. És már próbálj meg nem nagyon inni ma!
2014. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A hajnali vizeletet használtam csak egyből visszafeküstem úgy 1 perc után beletörődve, hogy negatív ...most reggel pedig a párom èbresztett, hogy "jöttök kávèzni?" mondom egyedül vagyok...ès akkor mondja, KÈT CSÎK VAN !!! Halványabban de látható jól !!!!!!! Boldog vagyoooook :)))
2014. jan. 17. 09:48
 9/11 FKKTorp ***** válasza:
Gratulálok! :)
2014. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dejó,gratulálok!!
2014. jan. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!