Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha mérted, mekkora volt a...

Ha mérted, mekkora volt a pocakod a terhesség utolsó hónapjában?

Figyelt kérdés

Aki mérte esetleg centivel,hány cm volt körben?

Jelenleg 22 hetes vagyok,kisfiút várunk,most kezdett el látszani és kíváncsi vagyok :-)



2014. jan. 17. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem voltam az a méricskélős fajta, de annyiszor olvastam itt kérdést róla, hogy kíváncsiságból megmértem a 9. hónapban a 40 hét környékén, 109 cm volt köldök vonalában. :) Nem tudom mennyi volt előtte, közben, ha nagyon érdekel, akkor megmérem most (15 hónapja szültem és valamivel véknyabb vagyok mint régen). Ha számít, akkor 77 kilóval szültem a 172 cm-es magasságommal.
2014. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,nem tudom,nekem mekkora lesz a végére.Én 175 cm vagyok és most 80 kg.
2014. jan. 17. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én ha jól mértem, 36+1 hetesen 110 cm volt körben a pocakom. 65 kg-val kezdtem, és 83 kg-val mentem szülni.:( Azóta már szépen lassan lementek a kilók, jelenleg 61 kg vagyok. Boldog babavárást neked! :)
2014. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az elsovel 37 hetesen 93 cm volt (ekkor merte utoljara a vedono, en nem mertem magamnak). Most a masodikkal 38 hetesen 101 cm, sokkal nagyobb a hasam, a kiloim szama es a baba is :)

178 cm vagyok amugy.

Ja a vedonom azt mondta, hogy a 100-102 cm a "szulesi meret". En ezen baromira elcsodalkoztam, ketlem hogy ez ilyen altalanos lenne, annyi mindentol fugg.

Ja, nem koldoknel meri, hanem alatta, ahol a legnagyobb a korfogat.

2014. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, 115 cm volt a vége. Köldöknél mértem. Kb. 75 cm-ről indult, így 40 cm-t növekedett. Nekem a 26. héttől kezett látszani ruhában a hasam, de a végére nagyon belehúzott a kiscsaj. :)

171 cm magas vagyok és kereken 4kg-os babát szültem.

2014. jan. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ohh,nagyon szépen köszönöm!

Felpontoztam mindenkit!

2014. jan. 19. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!