Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valakinek hasonlo...

Volt már valakinek hasonlo korai terheségi tunete? Vagy ez nem az?

Figyelt kérdés
26véves lány vagyok, kb 2 hete nem kivánom a nemi életet, pedig a páromal boldogságban megértésben élunk, es az egyutt lét is mukodott nálunk, most visszont részemrol, nem mukodik,de has szurkálást érzek a hasamban es már többször elmentem ellenorizni magamat hogy nem e menstruálok,mert olyan érzésem van, hogy na most tuti megjött, pedig még nincs itt az idelye. höemelkedésem vab 37-37,3 több mint 1 hete utolso menstr. dec 29 volt, es álltalában 29-30 napos a ciklusaim....volt már valaki igy ?? vagy terheségre gondolhatunk??megszakitásos modszerel védekezunnk, mert ugy vagyunk vele, ha jön a baba akkor had jöjjön
2014. jan. 17. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolhattok, de inkább "terhességre". :)
2014. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2014. jan. 17. 21:23
 3/5 piroska és a farkas ***** válasza:
Szerintem is gondolhatk babára, nekem nagyon hamar jöttek a tünetek, jóval az esedékes megjövetel előtt.
2014. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ , még mindig magas hőm van vagy eznurmális a ciklus elott idoszakban ?????37-37 es 37-7 kozott ingadozik, ez ciklus elotti napokban, no vagy csoken??
2014. jan. 25. 19:16
 5/5 A kérdező kommentje:
akartam irni, normális :)
2014. jan. 25. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!