Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorgörcs vagy jósló?

Gyomorgörcs vagy jósló?

Figyelt kérdés

Éjszaka arra keltem, hogy nagyon görcsöl a gyomrom, azt hittem, hasmenés lesz, de nem kellett aztán. Reggelre elmúlott. Ma délután megint éreztem, ugyanaz a gyomorgörcs, fent, és úgy érzem mellé, mintha bekeményedne az egész hasam.

Baba mozog, azt érzem. Gyomorgörcs vagy valami vírus akar lenni, vagy esetleg jósló?

34 hetes vagyok. Jósló nem korai még? És azt nem lejjebb kéne érezni?


2014. jan. 19. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Valószinű,hogy sok a savad,az marja a gyomorszájad és azt érzed,az okozza a görcsöt,a húzódásokat.

Sajnos sokan nincsenek ezzel tisztába...

Vegyél be RENNIE-t és kerüld a savas ételeket,italokat,meg is fog szűnni!

Egy eü.-s anyuka

2014. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, savval küzdöttem a 2. trimeszterben, azt tudom, milyen, de ez egészen más.
2014. jan. 19. 18:23
 3/10 anonim ***** válasza:

De az!Hidd el nekem.A sav termelődésnek is vannak szakaszai.

Próbáld azért ki,amit mondtam,és meglátod hogy el fog múlni!

2014. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tegnap pörkölt volt nokedlivel, ma ettem egy kis müzlit reggel és délben egy szendvicset.

A savat szoktam érezni, az szinte marja a torkomat, de ez a gyomromnál van, bal oldalon érzem főleg. Keményedés elmúlott.

Remélem, nem jósló, az még korai, nem?

2014. jan. 19. 18:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Éppen nem korai.Nekem is 35 hetesen kezdődött de az nem ilyen érzés.

Ott rendes fájásokat,görcsöket érzel,a derekadba sugárzik,a lábadba.Csak persze enyhébb,mint az igazi.

2014. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nem jósló volt. A jóslók nálam egy órán át jönnek. 30 másodpercig tartó erős menstruációs jellegű görcsök, amik a comomba és derékba sugároznak. A görcsök között rendszertelen szünetek vannak, 3-5-7-6 percesek. Szerintem is sav volt.
2014. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most este megint ereztem, sugarzott lefele is, bekemenyedett a hasam. Meleg vizben lezuhanyoztam, elmulott.

Remelem, tenyleg csak a gyomrom.

2014. jan. 19. 21:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia. Higyj a többieknek! Nem Beszélnek hülyeséget, mert a jósló tényleg olyan mint a mensi görcs!!És egyébként nem lenne korai, nekem a 30.héttől voltak. De ha nem mensi szerű görcsöket éreztél,akkor tényleg csak gyomorgörcsöd volt!


8 és fél hónapos baba anyukája

2014. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Este, mire lefeküdtem, már annyi sav bugyogott a torkomban.... szóval ezek szerint tényleg ettől volt. Hála az Égnek, mert először nagyon megijedtem. Nem is attól, hogy jóslók-e, csak hogy ne legyen baj. Ezt a pár hetet még jó lenne kibírni.

Köszönöm még egyszer mindenkinek!!

2014. jan. 20. 07:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a savtól majd leszakad az egész mellkasom. Én sem konkrétan a savat érzem, hanem iszonyatos fájdalmat a mellkasban.: )
2014. jan. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!