Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhesen enyhe barnázá...

9 hetes terhesen enyhe barnázás normális? Inkább nyákos pecsételésnek mondhatnám dokihoz csak jövöhét csütörtökön kell menni szabin van.

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen barnázás nem normális. Ha nem marad abba, akkor ne várj jövő csütörtökig, hanem keresd fel a nőgyógyászati ügyeletet, vagy egy másik nőgyógyászt.
2009. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

NEM! A terhesség alatt semmilyen vérzés nem normális. A barna is vér. Jó esetben azt mondja a doki, hogy nincs komoly baj, de ezt TE nem tudhatod így magadtól, vagy fórumon.

Van, akinek semmi baj, és többször is előfordul, és van, aki elvetél.....

Tehát: orvos!

2009. dec. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, nem normális, mihamarabb menj orvoshoz! Addig is no sex és zuhanyozz fürdés helyet és ha lehet ne sokat mászkálj. Nekem a 7 hét körül kezedett barnázni, aztán kiderült, hogy haematomám van. Az egy olyan viszér szerűség, vérömleny. Lehet, hogy neked csak valami sima gyulladás okozza, de nézesd meg. Ami nekem volt, azt ki kell feküdni, mert 12-16 hétig veszélyes lehet, hogy ha kivérzik akkor megy vele a magzat is. Kapsz majd rá gyógyszert, én legalább is kaptam. Szigorú fekvés mellett, nekem a 12 hét végén kivérzett ez a dolog, akkor is azonnal rohantam a dokihoz sírva, de most itt vagyok és nem jött vissza a vérömleny. 28 hetes vagyok. Egyébként ez a vérömleny vagy felszívódik, vagy kivérzik.
2009. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy a dokid szabin van! Az enyém is pont szabin volt, de mentem egy másikhoz, ne várj!
2009. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Menj el akármelyik ügyeletes orvoshoz, mert a barna vér, az a méhből jön általában és sosem jelent jót.

Nekem van méhszájsebem, amikor az "vérzik" akkor vagy egy kicsit halovány rózsaszín van a folyásban, vagy egy hajszálnyi vér csík. Szorítok, hogy ne legyen baj! Valószínű kapsz hormonpótlást, de hogy baj ne legyen, időben kell menni.

2009. dec. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem normális a barnázás. Mindenképp menj orvoshoz.
2009. dec. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!