Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes vagyok, a héten...

11 hetes vagyok, a héten nagyon fájt a torkom, sokat köhögtem és folyik az orrom, most jobben vagyok, de a hónaljamban észrevettem egy csomót ami fáj, kihatással lehet ez a terhességre?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmilyen kihatással nincsen a terhességre a megfázás. Viszont nehezebben fogsz tudni meggyógyulni, hiszen nem szedhetsz gyógyszereket. Ajánlom neked a fokhagymát (nyersen! Tudom, nem túl jó ízű és botrányos utána a leheleted, de nekem annak idején ez védett meg a betegségtől, amikor a környezetemben mindenki az volt), mézet, kamilla teát, zöldségeket, gyümölcsöket.

A nyirokcsomó a hónaljadban az a gyulladástól van, ami most a szervezetedben a megfázásért is felelős. Szerintem nem kell aggódni. Pár nap alatt el kell múlnia. És mivel mindjárt mész újra nődokihoz (12.hetesen) így mindenképpen nézesd meg vele, ha ott van még.

Minden jót!

2014. jan. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy. A párommal is megnézettem, de szerinte inkább a szőrtüsző van begyulladva és nem a nyirokcsomó. Majd figyelem :-)
2014. jan. 23. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!