Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki április közepére vannak...

Aki április közepére vannak kiírva? Van kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Hányadik baba, milyen nemű? Név? hogy érzitek magatokat?
2014. jan. 23. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én április 21-re, kislány lesz..:) Nevet még nem választottunk. Minden rendben, teljesen jól érzem magam. :)


Te, kedves kérdező? :)

2014. jan. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2. baba lesz, az lemaradt. (20 hós kisfiam van)
2014. jan. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én is 21-re vagyok kiírva második babával :) az első lány, ő is lány a 20 hetes ultrahang szerint! :)

Bár itt felmerült az áprl. 16 is..:)

És mekkora már a pocak?:)

2014. jan. 23. 16:23
 4/14 V Beatrix válasza:
Sziasztok èn Àprilis 2re vagyok ki irva 3 madik babàmat vàrom van màr 2kisfiam ès a harmadik is kisfiú.
2014. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én április 6-ra vagyok kiírva, a második fiamat várom. Ettől a héttől vagyok itthon, múlt pénteken dolgoztam utoljára.
2014. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

sziasztok én is április 21 re vagyok ki írva kislány lesz és Emília lesz a neve :) első baba :)

Jól érzem magam bár néha nagyon tud fájni a szemérem csontom, de egyébként szerencsére nem panaszkodom :)

2014. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én április 15-re vagyok kiírva, ha minden igaz egy kislánnyal, akinek a Lilla nevet választottuk. :) Panasz nincs, csak a türelmetlenség. Ja, és első baba.
2014. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Húú! :) Sok baba fog születni áprilisban! :)

4-es válaszoló, picit irigyellek :) másodiknak fiút szerettem volna én is!

7-es, ne türelmetlenkdj :D annál nehezebbn telik el az idő!


egyébként sokat mozognak a babák?

2014. jan. 24. 08:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én Április 16ra vagyok kiírva, kisfiú lesz, és ő lesz a az első babám. Nekem sajnos van egy kis candidám- amit kezelünk már- ezt leszámítva jól vagyok/unk.
2014. jan. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én ápr. 23-ra vagyok kiírva a harmadikkal, aki kisfiú lesz, és Ákosnak fogják hívni. Már van egy kislányunk és egy kisfiunk. 5 és 3 évesek lesznek a tesó születésekor.

A picúr sokat mocorog, a tesók esténként beszélgetnek vele a pocakon keresztül. Nagyon várják, kíváncsi vagyok mit szólnak hozzá ha megszületik :)

A hasam esténként szokott keményedni, főleg ha sokat kell utánuk rohannom, pakolnom, veszekednem velük. Egyébként minden ok, a cukorterhelés is tökéletes lett. Febr. elején szeretnénk 4 D-re menni, már alig várom.

Mindenkinek jó egészséget és további szép várandósságot! Ja és könnyű szülést :D Én egy kicsit tartok tőle így, hogy már volt benne részem! Ti is tartotok kicsit a szüléstől?

2014. jan. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!