Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség 20. hetét betöltve...

A terhesség 20. hetét betöltve ki hogy érezte magat? Hogy aludtatok? Ereztetek mar a babat? Pocak nagy volt? Mekkora volt a baba? Hany hetre ra szultetek? Meseljetek!

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
èn a 21hèten vagyok.18hèt ota rugdos a babåm.most màr minden mozdulatàt èrzem nagyon erösseket rug.màr 1hete az apuka is èrzi. Nincs nagy pocim.aludni elèg nehezen birok,mert olyan mintha fèràlomba aludnèk ès minden rugàst èrzek hajnalban is.nekem nem birtàk a babàm megmèrni,mert furàn feküdt,de 19+5hetesen anyit mondot a doki hogy a mèretei 20+5 hètnek felel meg. 350gramos volt akor.
2014. jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Abszolut nem volt nagy hasam, kb. 25 hetesen kezdett orulten noni. Tokeletesen aludtam, a babat a 16. Hezen kezdtem erezni. Semmmi gondom nem vol, elveztem a keszulodest. 38+4re jott a kislanyunk.
2014. jan. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!