Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezd el nöni a has...

Kitti.a kérdése:

Mikor kezd el nöni a has terhességnél? Kb egy honapos lehetek, még csak holnap tudok tesztet csinálni. Nem volt kicsi a hasam de most olyan mint aki nagyon felvan puffadva, de máshová nem hiztam.

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy hónapos terhes, vagyis 4 hetes, hidd el nem híztál még semmit! Az csak puffadás, a terhességgel járhat! :)

Hogy mikor látszódik a terhesség nagyban függ a testalkattól, egyénenként változó.

2014. jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha valóban terhes vagy, akkor simán lehet puffadás, elsősorban a hormonális változásoktól

az, hogy a baba miatt nőjön, általában a 12-14. héten kezdődik, de egyéntől függ. Nekem úgy a 20. héten kezdett gyanússá válni, és most jutottunk el odáig, hogy idegenek is észreveszik

26 hkm

2014. jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segitséget :)
2014. jan. 24. 12:44
 4/7 A kérdező kommentje:
És mondjuk ikerterhességnél? Egyáltalán van esélyem rá? Mert az anyukámnak volt ikerterhessége.
2014. jan. 24. 12:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Esélye mindenkinek van.Nekem van egy ikertestvérem,de sem neki sem nekem nem lettek ikreink.
2014. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A puffadás miatt nagyobb most a hasad,az ikerterhesség csak anyai ágon örökölhető, (orvos mondta) , szóval igen. Nekem nagymamám 3szor volt terhes, kétszer születtek ikrei, anyukámnak és nekem nem lettek ikreink!
2014. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 7 hetes és idáig még én is csak puffadok, nem híztam és a hasam sem nőtt (ami jó is lenne ha még nem látszana egy ideig mert csak a 12. hét után akarom bejelenteni a munkahelyemen).
2014. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!