Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12 hetes uh -t hogyan...

A 12 hetes uh -t hogyan számolják? Az utolso menstruácio első napjátol?

Figyelt kérdés
jövöhét hétfőre irta az orvos az uh -t utolso mensi szerint akkor leszek 11hetes 1 napos ,fognak már látszodni a végtagok?? bocsi első terhességem :)
2014. jan. 28. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
11+1 nap, az már a 12. hét. Fog látszódni minden :)
2014. jan. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 9+3 hetesen látszódtak a kezek, lábak, feje, háta...mozgott is :) nagyon szuper volt látni. tehát már ennyi idősen már majdnem lesz 7cm a baba, kis ufóra fog hasonlítani, de nagy öröm lesz. én per pill a nővérem 12hetes fotóit nézem egy hét múlva én is megyek, már alig várom. :) élmény lesz.
2014. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már számolom a napokat :)))))) a férjemmel és édesanyámmal megyünk,reméljük hogy rendben lesz minden :) első uh 4-5 hetesen volt akkor még nem volt szivhang :(
2014. jan. 28. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:
szuper lesz! :) látni fogod, ahogy izeg-mozog! :)) nagy élmény!
2014. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!