Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tesztcsíknak vagy a kontroll...

A tesztcsíknak vagy a kontrollcsíknak kell hamarabb megjelennie?

Figyelt kérdés
Nekem a tesztcsík hamarabb megjelent mint a kontrollcsík. Remélem, hogy az nem baj. Volt már valakinél ilyen?? Vagy esetleg olyan hogy majd nem egyszerre jelent meg?

2014. jan. 30. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ. Az elmaradt menstruáció napján iszonyú halvány tesztcsík jelent meg nekem délutáni vizeletből, az is 6 perc után, alig észrevehetően. Ott a kontroll volt előbb. Aztán 3 nap múlva reggeli első vizeletből tesztelve, már leugrott a tesztcsík, mire elővánszorgott a kontroll. :)))


Ez már kb. 2,5 éve volt, a lányunk meg 21 hónapos.


Baba lesz az. :)

2014. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor babás lettem nekem is előbb jelent meg a tesztcsík, mint a kontrollcsík. Nincs ezzel semmi baj :). Gratulálok!
2014. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Köszönöm a válaszokat. Már 8 napja késik, gondolom akkor azért jelent meg hamarabb. Még egyszer köszönöm a válaszokat. Most már nyugodtabb vagyok.
2014. jan. 30. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:
mindegy. adott idő elteltével (de nem a meghatározott időn túl) mindkét csíknak láthatónak kell lennie. a többi mellékkörülmény :)
2014. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!