Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez jó uh méretek? Hány hetesne...

Ez jó uh méretek? Hány hetesnek felel meg? Na milyen nemű lehet?

Figyelt kérdés
BPD:38mm, HC:134mm, AD1:39mm, AD2:38mm,AC:121mm, FL:22mm, OFD:46mm, becsült suly: 190gramm
2014. jan. 30. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem 17 het. De ebbol honnan tudhatnank a nemet? Az en babam mererei is hasonloak!
2014. jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezek az értékek 17 hetes terhességnek felelnek meg.

A nemét pedig ugye nem gondolod, hogy ebből meg lehet állapítani???...Ha csak valaki itt közülünk nem egy látó...:)

2014. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen 16-17 hetes vagyok :) onnan gondoltam a baba nemét hogy valakinek hasonló a méretei, mert a doki szerint ha kb egyidős terhességnél picit kisebb a bpd lányra utal . kedves első neked milyen nemű a babád?
2014. jan. 30. 18:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekink 14 hetesen 4d-n kisfiut mondtak, most 17 hetesen azt mondta a doki annyira nem latja, de megkerdezte, hogy 4d-n lanyt mondtak ugye? Ugyhogy most ketsegek kozott vagyunk. BPD 39 FL 25.
2014. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda eszleny lehet a dokid ha ilyet mondott... :D
2014. jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A baba méretei alapján nem lehet megmondani, hogy kisfiú vagy kislány!

Az orvosod igen csak nagy butaságot mondott!

Egyébként az orvos csak is úgy tudta volna megmondani, hogy kisfiú vagy kislány, ha benézett volna a baba lábai közé, már ha éppen mutatta volna a babád.

2014. jan. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem látta mert össze volt zárva a lába, és a köldök zsínor meg a lába között volt, és az uh végén mondta hogy úgy nézki hogy kisfiú, és én kérdeztem hogy miből gondolja ha nem látta, azt mondta a baba méretéből meg a korához képest nagy a Bpd je, és a kisfiúknak nagyobb.
2014. jan. 31. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!