Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség 6-dik hetében...

A terhesség 6-dik hetében látszódhat már has? Vagy csak puffadás lehet?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Terhesseg miatt barmi akkor latszik, ha a mehed atlepi a szemeremcsontod. Ha a mehed afvben van, akkor ez a 14. Het utan van leghamarabb, ha nem, vagy nem az elso baba, akkor 12. Het utan leghamarabb.
2014. jan. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen korán nem látszik, ez puffadás, én is ezzel küzdök, minden egyes nap :)

6+5 hkm

2014. jan. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
puffadás, de te is könnyen megítélheted, ha leméred a reggeli haskörméreted, és összehasonlítod az estivel. Nekem az elején 10 cm eltérés volt. Kb. a 12. hét után kezdett egyezni a kettő. Addig csak puffadás.
2014. jan. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Puffadás. Ha vékony alkatú vagy akkor mára 12. héttől látszódhat (mint nekem), de ha kicsit erősebb akkor csak a 20 héttől (sógornőm 20 hetes és alig van hasa). Persze ez nem mérvadó, de 6 hetesen ez csak puffadás. Türelem, mire eljön a jó idő már szép hasad lesz :) probléma mentes terhességet kívánok :)

13 hetes baba anyukája :)

2014. jan. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!