Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segìtséget szeretnék...

Segìtséget szeretnék kérni, hogy hol lehet kismamáknak kompressziòs harisnyát kapni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Angiologus irta fel vagy csak megelozeskeppen szeretnel?

Ha van recepted, akkor gyogyaszati segedeszkoz boltban tudod kivaltani. Az mas kerdes, hogy en 1 honapot vartam, amig megerkezett, sehol nem volt olyan, amilyet en szerettem volna. Nekem combfixrt irtak fel, hogy a hasat ne nyomja, en akkor mar feketet rendeltem, igy szoknyat tudok/tudtam hordani.

Ha nincs recepted, akar a brendonban is talalsz kismama kompresszios harisnyat - bar azt nem tudom, hanyas kompresszios.

2014. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyenlőre csak megelőzés. A nőgyógyász ajánlotta, mert fáj a combom töve. Nekem ìgy mindenképp a nadrág kellene.
2014. jan. 31. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nezzed meg a brendon honlapjat, ott megtalalod fehernemuk kozt, van normal harisnya fazon is kismamaknak, ami kompresszios, de gyogyaszati segedeszkozboltokban (recept nelkul is lehet, csak ugy dragabbb) vagy egyeb kismama boltokban is rakerdezhetsz (en mondjuk mas boltban nem talaltam, amikor kerestem). Neten is rendelhetsz.
2014. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem angiológus írta fel. Gyógyászati szaküzletben vettem meg.
2014. jan. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Gyógyászati segédeszköz boltban sikerült végül vennem!

2014. febr. 1. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!