Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek fekszik a babája harántf...

Kinek fekszik a babája harántfekvés 1 vagy haránt 2 be? Írd oda a baba nemét is! 18 hetes kismama

Figyelt kérdés

HARÁNTFEKVÉS 1: a magzat koponyája az anya bal oldala felé tekint.

HARÁNTFEKVÉS 2: a magzat koponyája az anya jobb oldala felé tekint.


2014. febr. 1. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Mar nem most volt mert mar egy eves a lanyom de arra tisztan emlekszem h a 18 hetes uh-n harantfekvesben vokt de h melyik iranyba azt passzolom. De szerintem nem is volt rairva a papiromra.

Miert erdekel?

2014. febr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mer nekem haránt 2 be fekszik. ezt onnan tudom hogy mindig a bal oldalamon rugdos és voltam uh on és mondta a doki hogy haránt 2 be fekszik:) 4. babám várom és a 3 fiúval oha semmi nem volt, sem alacsony afp, sem 3as nyaki redő, és nem volt haránt sem.
2014. febr. 1. 09:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert most alacsony az AFP-d, és 3-as a nyaki redőd?
2014. febr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen mert az afpt korábban vették le és a nyaki redő meg a baba fekvése miatt lett magas mert haránt és a fejét picit előre hajtja, most voltam genetika uh on és minden rendben van. 12én meg megyek magzatvíz vételre a korom miatt .
2014. febr. 1. 10:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Én most 36 hetes vagyok. A 30 hetes ultrahangon koponyavégű fekvése volt a babámnak. Erre csütörtökön a 36 hetes ultrahangon harántfekvésű lett. Hogy melyik, azt nem mondta a doki, de a jobb oldalamon érzem mozogni a babát. Nekem 3. babám, az első kettővel nem volt semmi gond. Afp, nyaki redő teljesen jó most is. Azt mondta a doki, hogy többedik babánál előfordul, hogy később fordulnak meg, még 36 hetesen is van remény.
2014. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó neked milyen nemű lesz a babád?
2014. febr. 1. 11:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Haránt 1, fiú. Jó lett az afp és a tarkóredő, de Simonart szalagom és méhszájat érintő méhlepényem van, amit még most sem tudok biztosan hogy mennyire veszélyes. 25hkm
2014. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Állítólag kisfiú a babám:) De van egy fiam és egy lányom is már.
2014. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!