Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor kezdődtek a jósló...

Kinek mikor kezdődtek a jósló fájások, hanyadik hétben?

Figyelt kérdés

Én most vagyok a 30 hétben és naponta 1x-2x görcsölök, nem vészes, de érzem. Keményedni meg a 13 héttől keményedek szedek rá magne B6-t, mondjuk segít de mostanában miné többször keményedek.

Meg olyan rossz érzésem van, picit félek is. Pedig ez nem az első terhességem, és mégis félek mindentől, minél inkább közeledik a nagy nap annál jobban. Első szüléstől nem is paráztam, és nem is volt olyan nehéz. Most meg be vagyok sza... mindentől, ahogy a párom elmegy melózni már parázok, hogy épp nem lesz itthon, mikor szükség van rá.

Meg éjszaka alig alszom már.


2014. febr. 3. 11:57
 1/3 Gyönyörűséges ***** válasza:

Ejjel en sem alszok.

2. gyerek es nem parazok szerencsere.

Joslok 34 hettol vannak rendszertelenul.


36 hkm

2014. febr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ.

Lehet, hogy én is csak azért parázok mivel a sógornőm bekerült a kórházba tegnap görcsölésekkel (ugyan annyi idős terhes mint én), vagyis benne van az is de már kb. 1-2 hete félek, főként mikor egyedül vagyok itthon. Már úgy túl szeretnék lenni ezen az egészen...

Első terhességem totál jó volt minden, pedig az eleje nehezen indul, kikelet írnia a dokimnak melóból, de utána rendbe jöttek a dolgok elmúltak a fájások, 39+4 hetesen szültem. Tudom minden terhesség más és más, de ennyire, hogy így beparázok.

2014. febr. 3. 12:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is nagyon kemenyedtem , gorcsolgettem .

Szorgalmasan 8.héttől szedtem a magne b6t.

1 hete kezdtem a magnerotot szedni. 1 csodaszer :-)

Szerintem próbáld ki! Jóval több mg hasznosul belőle mint a magne b6bol !

2014. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!