Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok de nem tudom...

Terhes vagyok de nem tudom hany hetes. Hogy szamoljam ki? szepteber 22 re irtak ki. utolso verzes alapjan nem tudom kiszamolni mert fogamzasgatlo abahagyasa miatt össze vissza vereztem.

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
December 15-től számolják.
2014. febr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
'-es vagyok vasárnap töltöd a 8.hetet :)
2014. febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a 12. heti UH-n (amire a szeptember 22-i dátumhoz viszonyítva hívnak majd be) lemérik a babát, és akkor fogják elsőként megállapítani a terhesség pontos korát. Előtte csak becsülni tudják az utolsó menstruáció alapján.

Nekem is a 12. hetin döbbentek rá méretek alapján hogy valószínűleg egy héttel hátrébb vagyok, hosszabb ciklusok és összevissza vérzés miatt.

2014. febr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem dec. 6-án jött meg utoljára, szeptember 12-re vagyok kiírva és naptár szerint most leszek pénteken 9 hetes (az ultrahang alapján már a múlt hét csütörtökön 9 hetesnek látták a babát). Te most kb. 7-8 hetes lehetsz ezután visszaszámolva.
2014. febr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos a gyógyszer bezavarhatja a menstruációt így nehezebb kiszámolni, de viszont ha mész UH-ra akkor a magzat méretei alapján nagyjából kiszámolják.
2014. febr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 8 hét + 3 napos vagyok ma és szeptember 15.-re vagyok kiírva akkor, te egy héttel fiatalabb terhes vagy. :)

2014. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!