Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pezsgőfürdő terhesen? Többi lent.

Pezsgőfürdő terhesen? Többi lent.

Figyelt kérdés

Párom most jelentette be hogy elutazunk egy kis szállóba, ahol már voltunk. Egy pici úszómedencéje van, tényleg nem nagy, és egy 6 személyes pezsgőfürdős része.

Alapvetően úszni szeretnék, ez ügyben egyeztettem az orvosommal még a terhesség elején, mert a helyi uszodába néha eljárok úszni. A doki azt mondta egész nyugodtan lehet úszni amíg zárt a méhszáj. Viszont a pezsgőfürdővel kapcsolatban nem tudom mi a helyzet, a Google ugyan a jó barátom, de az ezzel kapcsolatos oldalakon annyira ellentmondásos az információ. Valamelyik oldal azt írja lehet nyugodtan, valamelyik 10-15 percet engedélyez, és van amelyik nem javasolja. Na most akkor??? Esetleg személyes tapasztalat? Hozzáteszem NEM termálvíz, azt tudom hogy nem lehet és NEM akarok sem szaunázni, gőz kabinozni stb... Hálás lennék az infókért.



2014. febr. 7. 15:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Ameddig jól esik nyugodtan.
2014. febr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mernék, mert a derékmasszás sem ajánlott.
2014. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány hetes vagy?

Mert nem mindegy szerintem...A harmadik hónaptól kerülendő a pezsgőfürdő is, én nem mennék.

2014. febr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
22 hetes kismama vagyok.
2014. febr. 7. 15:16
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hú, akkor szerintem ne menj bele.
2014. febr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igazából nem akarok nagyon. Viszont sok helyen olvasom azt h. az első 3 hónap után lehet inkább, mert hogy akkor veszi át a méhlepény a főszerepet. Az úszásnál is azt mondta a doki hogy ha 3 hónapos elmúltam, onnantól lehet addig, amíg a méhszáj zárva van.

Azért köszönöm az infót. nagyon meg fogom fontolni.

2014. febr. 7. 15:22
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fürdenék maximum tengerben de abban sem biztos, mivel hajalamos vagyok amugy is a gombára. Pont ilyenkor gyakori a kismamáknál a hüvely gomba annál is akinek leötte sosem volt.
2014. febr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Most voltam a dokimnál, mindent rendben találtak ismét. Azt mondta, hogy azt csinálhatom ami jól esik és amennyi jól esik belőle, ebbe beletartozik ez a típus is.

Tehát én elmennék.

Egyébként nem is olyan régen volt egy kérdés a hátul mélyen tapadó lepénnyel kapcsolatban, mivel én is abban a helyzetben voltam, elolvastam a hozzászólásokat és mindenki azt válaszolta, hogy nem lehet ezt nem lehet azt csinálni, pláne nem házas életet élni. Néztem nagyokat, hisz mint már írtam az én dokim azt mindent cáfolt. Jó, persze az orvos jobban ismeri az adott betegét úgymond és aszerint ítéli meg az állítását de akkor is. Nem kell mindent egy sémára venni. Mielőtt még valaki megtámadnak az orvosommal kapcsolatban, nagyon jó, alapos, figyelmes, jó szakember, érti a munkáját.


20 hkm

2014. febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz az égvilágon. Ennyit még egy hosszabb busz úton is rázkódsz összességében. Akkor azt sem szabad? Butaság. Ha minden rendben, menj nyugodtan. Úgyis érzed, amikor már kellemetlen.
2014. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9.! Köszönöm a példát, megnevettettél. Úgy érzem igazad van.
2014. febr. 7. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!