Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondtátok el a párotokn...

Hogyan mondtátok el a párotoknak, hogy baba fog érkezni? Frappáns ötletek érdekelnének.

Figyelt kérdés
Volt már pár ilyen kérdés itt, természetesen elolvastam őket. De nem szeretnék becsomagolt tesztet adni a kezébe, és kiscipőt se akarok adni. Különlegesen szeretném tálalni. Segítenétek?
2014. febr. 10. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor otthon van mondd neki, hogy olyan furán érzed magad, és megméred a lázad. A hónod alá a pozitív tesztet tedd, majd 1perc múlva add oda neki, hogy nézze már meg hogy mi az eredmény. Ekkor majd ő meglepődik a teszten, meg látja hogy két vonal, és majd lassacskán leesik neki. Bár ez inkább kicsit vicces mint különleges. De nálunk jól sült el.
2014. febr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dolgozott a ferjem mikor teszteltem. Olyan izgatott lettem h nem bortam vokna ki este 7-ig h hazaerjen es akkor mondjam el neki. Lefenykepezteme-mailen elkuldtem neki egy idezettel. :-) nem a legkulonlegesebb de legalabb o is ugyanolyan izgatott vol egesz nap mint en itthon. :P
2014. febr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én azt mondogattam neki hogy apa.egy hétig játszottuk míg leesett neki :)
2014. febr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első nagyon jó!!! Itt olvastamami még nagyon tetszet:A szülés dátumát kalkulátor alapján megtudod nézni,vagy te is kitudod számolni.Ha hazamegy megkérdezed tőle,hogy azon a napon(mondod a dátumot),mit csinál?Persze rá fog kérdezni,hogy miért, Tepedig válaszolsz,hogy mentek szülni. :)
2014. febr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Én arra gondoltam csinàlok majd egy kisvideót, közös képek stb, a végére meg egy idézet, ami egyértelműen a baba érkezésére utal.
2014. febr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csajok, nagyon jókat írtok, köszönöm! :D
2014. febr. 10. 12:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Én vennék ilyen "legjobb apuka" dolgot valamit, bögre, bor, kötény... ami illik is hozzá :) és gratula :)
2014. febr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi a kisfiúnknál együtt csináltuk a tesztet. A 2. babánál szeretném majd meglepni. A múltkor sétálgatva egy gravírozósnál láttam egy baba talp formájú kulcstartót, valószínűleg abba gravíroztatnék valami arra utaló dolgot, pl a kiírt nap dátuma, vagy bármi amiből leesik neki :-)
2014. febr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as válaszoló! Hol láttad, melyik gravírozónál? Bp? Tetszik az ötleted!
2014. febr. 10. 13:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Örülök hogy tetszik. Székesfehérváron a plázában láttam. De biztos találsz Pesten is.
2014. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!