Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizeletben sok fehérvérsejt...

Vizeletben sok fehérvérsejt és sok baktérium azonnal orvost igényel? 29+3 hetes kismama

Figyelt kérdés
Múltkor néhány baktérium volt benne, ezért az orvosom ismétlést kért. Most pedig sok a baktérium és a fehérvérsejt is. Dokimat egyelőre nem érem el. Hétfőn amúgy is mennem kell hozzá. Várhatok addig? Előre is köszönöm!
2014. febr. 12. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Keresd még telefonon, de hétfőig szerintem várhatsz nyugodtan.
2014. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyulladasra utal. Ha nincs altalanos rossz kozerzeted, akkor par nap belelfer meg.
2014. febr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagyon náthás vagyok 2 napja. Amúgy tegnap adtam le a vizeletet. Akkor lehet a nátha miatt?

Sms-ben megírtam neki mindent. Remélem nem ciki?! Nem akarom állandóan hívogatni. Ha gond van csak visszajelez nem?

2014. febr. 12. 14:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van, csak én a 25. hétben vagyok. A terhesség eleve emelheti a fehérvérsejtet, plusz ha mondjuk a pisi nem középsugaras volt (nekem nem), attól pedig lehet a baktérium akár. Én holnap megyek majd dokihoz.
2014. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És baktérium is van benne utolsó? Majd megírnád, hogy mit mondtak? Bár remélem addig nekem is sikerül elérni a dokit.
2014. febr. 12. 14:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Fehérvérsejt nem nagyon keveredik bele attól, hogy nem középsugaras, bár baci lehetséges. Ez inkább jellemzően húgyúti gyulladás, akár pangás miatt, én hétfőig nem várnék vele, ma, holnap, holnapután erre a házidoki is írhat egy augmentint - én legalábbis kiírtam magamnak és be is szedtem, amikor terhesen ilyen lett a vizeletlaborom.
2014. febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, és a terhesség a VÉRBEN emel fvs. számot. Vizeletben semmi esetre sem, tekintve, hogy a vizeletben nincsen helye fvs-tnek élettani esetben. Szerintem ez natúr gyulladás, augmentinnel hipphopp elmúlik. :)
2014. febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A háziorvosom holnap délután rendel legközelebb. Elmegyek majd hozzá. Hacsak addig nem jelez vissza a nőgyógyász. Ciki az sms szerintetek? Szoktak rá reagálni, vagy csak én vagyok ilyen eszement, hogy üzenetet küldök egy orvosnak?
2014. febr. 12. 14:30
 9/9 anonim ***** válasza:

6-nak. Én a bacilust írtam a vizeletre, nem a fehérvérsejtet. Nekem vérben is és a vizeletben is magas a fehérvérsejt. A baktériumra írtam, hogy az lehet a nem jól leadott pisitől.

A kérdezőnek: persze, szívesen megírom, mit mondott a dokim.

2014. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!