Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kimutatható e ultrahangon a...

Kimutatható e ultrahangon a terheség nem várt elött 3 napal?

Figyelt kérdés
4 én volt peteérésem 18 ára nem várom az ultrahang kimutathatja már ha van baba? vagy muszáj megvárnom a még 1 hetet krémes folyásom van és szurkál bal petefészkem a dereka, is fáj és fel vagyok pufadva a mellem is érzékeny lassan 4 napja lehet korai baba tünetei?
2014. febr. 13. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mutatja ki.
2014. febr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tünetek utalhatnak terhességre és menstruációra egyaránt. Az ultrahang pedig még jó ideig nem mutatja ki a terhességet. Nyugalom! A nemvárt napján vagy utána tesztelj.
2014. febr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha 4-én volt peteérésed, az azt jelenti, hogy még 4 hetes terhes sem vagy. Ezt ultrahang még nem mutatja ki, legkorábban a 6. héttől látható petezsák egy átlagos, sztk-s minőségű uh készüléken.

Amiket írsz, lehetnek a menstruációt megelőző tünetek is, szerintem 19-20-a körül csinálj egy tesztet reggeli vizeletből. Az a biztos. Orvost bőven ráérsz akkor felkeresni, ha már pozitív a teszted.

2014. febr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!