Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hónapos terhes vagyok és...

6 hónapos terhes vagyok és hullik a hajam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6 hetes terhes vagyok 20 és fél éves és eddig 1 hajszálam nem hullot ki fésülés közben. Most viszont elég sok hullik ki és mikor reggel felkelek az ágyból több hajszálat látok a párnámon. Mit lehet tenni hogy megakadájozzam a hullást? Mit ajánlotok? Elevitet szedek.

2014. febr. 18. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
6 hetes avgy 6 hónapos? egyébként teljesen normális a hajhullás és gyakori sajnos sok mindent nem tudsz tenni ellene, nem akarlak elkeseriteni de általában a szoptatás alatt még jobban hullik és el is tart sokáig, de idövel visszasürüsödik, de lehet szerencséd lesz és neked a szoptatás alatt már nem fog hullani. van ilyen is olyan is.
2014. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, az Elevitben van vas is? Én nem szedtem terhesvitamaint csak vas-folsav kapszulát, de nekem is hullott a 6. hónapban még. Aztán az utolsó trimeszterben már nem, sőt annyi hajam lett hirtelen, hogy azelőtt sosem volt olyan sok. :)

Szerintem nálad is megáll majd a hajhullás az utolsó hónapokra.

2014. febr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hormonális oka van a hajhullásnak, nem tudsz ellene tenni semmit. Terhesség után rendeződik.
2014. febr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kriszti086 válasza:

Szia! nekem is az elejétől volt ilyen gondom kb 6. hónapig!!!Már rendes féltem hogy kopasz leszek!

Amikor a doki írt fel vasat utána elmúlott! Nem tudom hogy miért nem adtak előbb mert szóltam és az eredményem se volt valami fényes....tiéddel minden rendben?

2014. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!