Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakori keményedésektől...

Gyakori keményedésektől megrepedhet a magzatburok?

Figyelt kérdés
Ha valaki sokszor keményedik, főleg mikor tempósan gyalogol, és olyankor csak annyi időre áll meg, amig elmúlik a keményedés, aztán megy tovább, és nem szed magnéziumot, kalciumot, és gyakran köhög, annak megrepedhet a burok úgy, hogy közben a méhszáj zárva marad?

2014. febr. 18. 19:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen!
2014. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 lcs ***** válasza:
ha gyakran keményedig a hasad, akkor érdemes lenne magnéziumot szedni, mert az nem annyira tesz jót.
2014. febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Már megtörtént a legrosszabb, most már csak az okokat keressük, hogy legközelebb ne történhessen meg mégegyszer.


A fentiekre gyanakszom. Előtte éjjel szeretkeztünk is... nem tudom... stressz és fertőzés nem volt.

2014. febr. 18. 20:28
 4/17 anonim ***** válasza:
Hány hetes voltál kedves kérdező?
2014. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Kb. a 17. héttől jöttek a keményedések, és a 24. héten ment el a víz.

Az orvosom azt mondta, hogy az nem lehet keményedés, biztos a gázok rekedtek meg a beleimben. Első terhesség. Nem tudtam, hogy ilyenkor Mg és Ca kell, és sok pihenés. Az orvos meg nem szólt róla.

2014. febr. 18. 20:46
 6/17 anonim ***** válasza:

Uh nagyon sajnálom. Megkérdezhetem mi lett a babával?


A dokidat ezek után nem vontad felelőségre?

2014. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami Veled történt!

Én most járok a 21.héten,pont ma tettem fel én is kérdést... 2 hete keményedik a hasam még álló helyzetben is,plusz magas a vérnyomásom reggelre meg elkezdtem vizesedni. Kaptam vérnyomás csökkentőt és magnéziumot kell szedjek,csak nekem sajnos mellette van stressz is,és a kisfiam miatt reggeltől estig talpon kell lennem.

Az orvosodnak kötelező lett volna felvilágosítania Téged,főleg hogy első babád volt

2014. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
sziasztok én 27 hetes kismama vagyok én is szoktam keményedni amikor sétálok sokat illetve teszek veszek egész nap.Pőrgős típus vagyok de már elkezdtem pihengetni pár napja nagyon megilyedtem elkezdtem görcsölni a hasam kőkemény lett és elmúlt illetve folytatódott a görcsölés ..meg is ilyedtem nagyon ez ment vagy 40 percig..aznap egésznap pakoltam főztem elmentem gyalog a vásrosba stb... szerintem ez váltotta ki.Azóta pihenek ne hogy baj legyen.
2014. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom kedves kérdező.

Off: Utolsó, én is 27 hetes vagyok, és mostanában iszonyú erős görcseim vannak :(

2014. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
uhh sokat mozogsz te is??
2014. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!