Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15hetes vok! Amikor megvoltam...

15hetes vok! Amikor megvoltam fázva, a patikában, Vitamin C 200mg filmtablettát kaptam! Ezt egyébként szedhetem minden nap? Vagy melyik az a C-vitamin, amit minden nap szedhetek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Minen C vitamin egyforma, mert C vitamin.

Szedheted. Én 1000 millit szedek minden nap, terhesség és szoptatás alatt is. Nem is vagyok beteg, akkor se, mikor az egész család az...

2009. dec. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ti milyen c-vitamint szedtek?Mi a neve?Csepp vagy gyogyszer?
2009. dec. 10. 09:45
 3/8 anonim ***** válasza:
én is min. 1000et eszek, ettem végig terhesség alatt. én a gyógyszertárba vettem port (aszkorbinsav) és ebbkl rakok egy pohár vízbe ,s finom citromos ízű lesz. Egy olyan negyed kávéskanálnyi az 1000ml kb.
2009. dec. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
meg rakhatod teába is pl, csak figyelj, mert a c vitamin nem szereti a forrót, kimegy belőle a vitamin úgymond.
2009. dec. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Háát, talán Béres, de nem tuti, mert nekem tök mindegy. A gyereknek mindig elszopogathatót veszek (100 milli), ő kéri mindig reggel-este, mert finom :-) (4 éves)
2009. dec. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A C-vitamin az C-vitamin marad, nem változik meg, akármelyik gyógyszergyártó teszi is rá a nevét. Mondhatják azt, hogy ez egész nap folkyamatosan szívódik fel... de én nem hiszem, ez is csak reklémfogás, hogy egy alapvetően olcsó és egyszerű valamit jó drágán adjanak el nekem.


Vedd meg a legolcsóbbat, azzal jársz a legjobban. A C-vitamin vízben oldódó vitamin, a szervezet nem tudja elraktározni, a fölös mennyiséget így is, úgy is kipisiled.


Én 200 mg-osat szedek, naponta egyet.

2009. dec. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én TEVA-s rágótablettát szedek, napi 1-et, az 500 mg-os. Talán 1000 ft volt, és 60 db-os...
2009. dec. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Béres C-vitamint szedek 200 mg-ost,olcsó is,meg jó is!:)
2009. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!