Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti szoktatok terhességgel...

Ti szoktatok terhességgel kapcsolatos könyveket venni?

Figyelt kérdés
Újonnan veszitek vagy inkább apród/vatera?
2014. febr. 20. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Én csak egyet vettem, le volt értékelve 500ft volt, de igazából semmi olyat nem olvastam benne ami újdonság lett volna..
2014. febr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, feleslegesnek tartottam és tartom is. Ami érdekel a neten fent van, el tudom olvasni. Mellesleg a védőnő által adott csomagban is van egy jó vastag füzet, minden le van benne írva.
2014. febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Venni nem. Netről van egy csomó letöltött anyagom, videóm. Azokat olvasgatom, nézegetem. Sokat kaptam ismerösöktől is. Inkább a pszichológiai dolgok érdekelnek jobban...
2014. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én vettem egy könyvet, nagyon jó, leírja a terhességgel kapcsolatos dolgokat, van hozzá egy ötlettáras könyv is, hogy a baba szobába mit tudsz csinálni, meg egy naptár.. Tehát 3 részes.
2014. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ÉN SEM VETTEM KÖNYVET, A VÉDŐNŐTŐL KAPOTT CSOMAGBAN VOLT ELÉG SOK INFÓ MEGVOLT BENNE, ÉS A NETEN IS SOKAT OLVASGATTAM!
2014. febr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én vettem és neten is olvastam. Bár amit vettem már inkább a szülésre és a babagondozásra összpontosít (ezeket újonnan vettem).
2014. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En a netet is vegig bongesztem.es kb.tiz kismamas konyvet vettem.plusz kaptam is karacsonyra babas konyveket.:-)hiaba..mindent tudni akartam.kiolvastam az osszeset,barmelyik pillanatban johet a baba de megsem erzem magam eleg felkeszultnek.:-(
2014. febr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vettem elég sokat, talán 1 kivételével mindet újonnan
2014. febr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sógornőmtől kaptam 2 könyvet, az egyik a terhességgel kapcsolatos, a másik a neveléssel. Anno magának vette, most megörököltem. Nekem nagyon hasznos volt, sok olyan dolgot olvastam, aminek nem néztem volna utána, mert eszembe sem jutott. Nekem első baba lesz és veszélyeztetettként itthon vagyok, ráérek olvasni. 16 hetes kismama.
2014. febr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!