Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Átlagosnál több magzatvizet...

Átlagosnál több magzatvizet láttak a két utolsó ultrahangon, mitől lehet, hogyan lehet csökkenteni?

Figyelt kérdés
22 hetes ikerterhes vagyok, sok honlapon olvastam, hogy fejlodesi rendellenesseg, cukorbetegseg is okozhatja, es koraszulest idezhet elo. Megijedtem, de korhazban vagyok es itt a szuleszno azt mondta ne aggodjak mindenen, a dokim szabin, akinek atadott az meg nem mondott ra semmit. Varom valaszokat, mitol lehet es hogy lehet csokkenteni. Napi kb 3 litert iszom, jarok is pisilni gyakran tole.

2014. febr. 20. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
tenni nem tudsz ellene. szeritnem csak fölösleges riogatás volt. hidd el ha baj lenne törödnének vele, egyébként sokaknak van több vize, hidd el az nagyobb baj lenne ha kevés lenne. ezért nem jó mindenfélét olvasni a neten, tudom nehéz de igy van. Miért kell kórházban lenned?
2014. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet csökkenteni, a magzatvíz termelődése és felhasználása a két kicsi függvényében történik. Ikerterhességben gyakran több. Bent vagy, jó kezekben, semmi mást nem lehet csinálni.
2014. febr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Enem pont most fektetnek be ez miatt, nem is ertem 24 hetes vagyok...màr több orvosnàl voltam ezzel uh n , eddig a maganok azt mondtak minden rendben van nem kell vele törõdni elõfordul, erre most befektetnek!
2014. febr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!