Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli és belüli terhess...

Méhen kívüli és belüli terhesség? Volt itt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Két hete méhen kívüli terhességgel műtöttek, kivették a bal petevezetékemet. Kedden mentem vérvételre, magas lett a beta hcg, kiderült bent is van egy(szerencsére jó helyen. Már volt egy hegterhességem, ezért a dokim először elég ideges volt). Még nem dobog a szíve, két hét múlva uh. kíváncsi lennék ki volt már hasonló helyzetben és mesélne-e róla? Előre is köszönöm!

2014. febr. 21. 06:50
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! Nekem 2012- ben volt szimultán terhességem,de sajnos rosszul végződött:( egy volt méhen belül és egy a bal petevezetékben, amit nem vettek észre, csak amikor már rosszullettem és szétrepedt a petevezetékem,hasűri vérzésem lett, életveszélybe kerültem, és sajnos a hatalmas vérzéssel a méhen belüli babát is elveszítettük. de most újra babát várunk, már 23 hetesek vagyunk:)
2014. febr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
úgy 17 hét múlva fogad őszinte gratulációmat!!! (én már jó ideje nm gratulálok előre, a sikertelen terhességek miatt, de szerencsénkre van egy majdnem 2éves fiunk :) )
2014. febr. 23. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is kivették a bal oldalamat mert szétrepedt a baba növése miatt. azóta csak!!! 3 napig tart a mensi. a következő évben már jött a következő baba, 11 hónapra rá a műtétnek, aki most 13 éves.
2014. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!