Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok ajánlani a Szent...

Tudnátok ajánlani a Szent István kórházban kedves, emberséges szülész-nőgyógyászt? Szeretnék ott szülni, de sajnos nem ismerem őket.

Figyelt kérdés
Esetleg, ha van elérhetőség, vagy a magánrendelő címe, azt is nagyon megköszönném.
2014. febr. 21. 13:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Sztárdoki pl. Pop Andrea, [link]

Itt és ennyiért rendel, István kórházban is vezet szüléseket, ott ő törzsdokinak számít, jó doki, sok betege van.


www.joszules.hu

Dr. Kassai Enikő, magánrendelés Kispest, jó doki


ha még ott van, akkor volt szerencsém Ujvári Attilához is, aki szuperül műt, nagyon-nagyon természetes szülés párti, neten tudsz rákeresni


Szülésemkor mellettem fekvő kismama orvosa Serfőző volt, aki nem mond pl. konkrét tarifát, láttam, hogy minden nap bejött a kismamáihoz szülés után, a részletekig emlékezett velük kapcsolatban mindenre, eszméletlenül szimpatikus volt,

hát most ezt találtam hozzá:

[link]


aki nekem túl laza, de sokan dícsérik, Németh Miklós, na én hozzá nem mennék.


Volt szerencsém még Varsányi Hajnalkához, mint szaki nem ismerem, de nagyon-nagyon odafigyel a betegeire.

2014. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hú, nagyon köszi, teljesen el vagyok veszve a sok orvosban, mert már szültem egyszer ott, de ahhoz a dokihoz nem szeretnék vissza menni. Olvasgatok itt közben több fórumot meg kérdést, és nagyon sok dokit dícsérnek, sorban rákeresek mindegyikre, de nagyon nehéz dönteni :).
2014. febr. 21. 13:35
 3/16 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, Bábinszki Ágota és Radnai Katalin doktornők is jók. Pop Andreát nem csípem, de ez az én magánvéleményem róla...
2014. febr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi, Pop Andreáról én is olvastam negatív dolgokat, úgyhogy őt nem szeretném választani, de úgy hallottam, hogy hozzá amúgy is rengetegen járnak, úgyhogy nem is biztos, hogy bevállalná.

Amikor szültem, az ott lévő ügyeletes doktornő is nagyon szimpatikus volt, de sajnos semmire nem emlékszem belőle, csak annyira, hogy vékony volt, aránylag fiatal (kb. 35-40 év körülinek tippeltem), és rövid hajú.

Nézegettem a google-ba a képeket a dokikról, de egyikben sem ismertem rá.

2014. febr. 21. 15:00
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát ez így elég tág. Talán a Radnai? Keress rá a facen, fent van, de a dr-t ne rakd elé.
2014. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A végén kinél tetted le a voksodat? Írnál róla infókat?

Köszi

2014. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Még sajna senkinél, a 18 hetes uh-t még az Istenhegyi úton szeretném megcsináltatni, és utána nézek valakit.
2014. máj. 11. 22:46
 8/16 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy megkérdezem dr. Kassai Enikőt.
2014. máj. 11. 22:48
 9/16 anonim ***** válasza:
Hányadik hétben jársz?
2014. máj. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Most vagyok. a 15-ben (csak uh alapján tudták nagyjából belőni, mert a mensim nem túl rendszeres).

Te még az elején tartasz? Találtál már esetleg valakit, vagy kinéztél?

2014. máj. 14. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!