Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már kimutatná a teszt?

Már kimutatná a teszt?

Figyelt kérdés
elvileg már 19.én meg kellett volna jönnie. Van egy 2éves fiam még szoptatom reggel este és szülés után teljesen felborult a menstruációm. Egy darabig úgy jött meg mint terhesség előtt aztán egy idő után mindig 3 nappal hamarabb. Most még nem jött meg pedig már meg kellett volna.
2014. febr. 22. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen mar kimutatna meg ha halvanyan is.
2014. febr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg de péntek este nagyon rosszul érzem magam. De vannak olyan tünetek ami szerintem terhességnél nem szoktak lenni. Hányingerem van és mellette olyan mintha 39fokos lázam lenne. Párom simogatott és fájt a simogatása. Amikor az oldalamra feküdtem és egymásra raktam a két lábam az is fájt hogy össze értek. Egyszer egy pötty vért láttam a folyásomban. Pregnasens tesztet csináltam ma reggel negatív.
2014. febr. 23. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!