Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam tanácsadáson 1...

Ma voltam tanácsadáson 1 ujjnyira nyitva vagyok csak fekvés és pihenés?

Figyelt kérdés
de még csak 31+3hetes vagyok azt mondta a dokim hogy kedden ha az ultrahang is azt követeli akkor mehetek befeküdni.ez nem korai??
2009. dec. 10. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
A babának nem használna, ha most hirtelen megszülnél. Jobb neki odabent. Ha ezt fekvéssel tudjátok csak elérni, akkor bizony feküdni kell. Az orvos sokat látott már, biztos nem véletlenül mondta, amit mondott.
2009. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 34. héten nyílt ki 1 ujjnyira, szülésig már nem mehettem haza a kórházból. (39. héten szültem)
2009. dec. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a 27. héttől nyitva voltam egy ujjnyira, nem kellett befeküdnöm, sőt úgy alakult, hogy a 37. héten költöztünk.

Kislányom 39. héten született.

2009. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is nyitva voltam és nem kellett befeküdnöm.
2009. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam, illetve itt a fórumon olvastam, hogy sok fekvés javasolt ilyenkor, mert még visszazáródhat.

A befekvés pedig nem azt jelenti, hogy ott tartanak szülésig, csak ott biztos feküdni fogsz. Szóval itt a hétvége, lehet nyomni az ágyat, hogy ne kelljen a kórházban karácsonyozni!

(30 hetes mami)

2009. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszia válaszokat nemszeretném az ünnepeket bent tölteni!nem lenne tul kellemes!betartom és fekszem pihenek!!mindenkinek kellemes babavárást!4aki pedig bent volt 5hétig nagyon sajnálom!!!
2009. dec. 10. 21:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 30 hetesen nyíltam ki egy ujjnyira, engem se fektetett be a dokim, de sok pihenést javasolt, szextől eltiltva. 37. héten szültem. 25 hetes 3. babát váró
2009. dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én voltam, aki bent ragadt a kórházban. Aranyos vagy, kérdező, hogy sajnáltál- így utólag már nevetni is tudok rajta, de akkor sírtam is. Na mindegy, akkor úgy kellett lennie.:)
2009. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!