Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Semmit se érzek. Normális ez?

Semmit se érzek. Normális ez?

Figyelt kérdés
Első tergességem. Bocsi,ha hülyeséget kérdezek,de arra lennék kiváncsi,h az normális,h semmit se értek?Mármint úgy értem,h nem érzem,h lenne ott valami. Vagy ezt majd csak később,mert még kicsi? A cicim is egyik nap fáj,másik nap nem. Néha van hányingerem,bár eddig még csak 2x hánytam,de ez se minden nap. Ennek így kell lennie? 8hkm.
2014. febr. 23. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, normális. Nem kell feltétlenül a terhestünetek egész sorát észlelned. Az első terhességemnél az első trimeszterben elég rosszul voltam, hányingerem volt, sokszor hánytam is, reggelente csak úgy tudtam kimászni az ágyból, ha előtte pár szem háztartási kekszet megettem, ha sokat álltam egy helyben már estem össze, meg ilyenek.

Most vagyok a 2. babával várandós, a 8. héten, és majdnem semmit sem érzek. Néha kicsit más a gyomrom, de nem mondanám még émelygősnek sem. Nem szédülök, semmi bajom.

Szóval nyugi, minden rendben van, örülj, hogy nem vagy annyira rosszul.

2014. febr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,most kicsit megnyugtattál. :) Azt hittem,hogy legalább,majd azt érezni fogom,h van itt valami(kis gombóc),vagy h keményebb a hasam alja,vagy valami,de semmi eddig. :)
2014. febr. 23. 09:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyeneket az elején senki nem érez. Puffadás, hasi görcsök, mensis fájdalom, mellfájdalom, hányinger szagundor hányás és a többi ilyen kellemetlen ami előfordul egyes nőknél, de van akinél semmi tünet. A babát majd csak a 20. hét körül fogod érezni az pedig még igen sok idő.
2014. febr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy vannak tüneteid, de pont olyanok, amit nem a terhességnek tulajdonítasz.

nekem pl. az elejétől fogva folyamatosan be van dugulva az orrom.

kitapintani természetes, hogy nem tudod, hiszen még csak néhány mm a baba, a méhed pedig ennek megfelelően szintén kicsi. Én kb a 14-16 héten tudtam először egyértelműen megmondani, hogy van ott valaki.

A hányás meg egyáltalán nem törvényszerű. Én egyszer sem hánytam (pontosabban egyszer igen, de akkor betegség miatt és szinte egész nap, a 15. héten).

2014. febr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt semmi tünetem. A férjem már azzal vivvelődött a 12. hét környékén, hogy most már ő is akarja látni az UH-t, hogy tényleg van-e ott valami, vagy csak mondom... Mert csak abban nyilvánult meg a terhességem, hogy kicsit nőtt az étvágyam. Ennyi. Végig kellemes, kiegyensúlyozott terhességem volt, nagyon jól éltem meg.

Szóval örülj neki, hogy nincs hányingered, nem vagy érzékeny a szagokra... stb.

2014. febr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23 hetes vagyok és eddig semmi tünetem nem volt, se egy hányinger, se hányás, a mellem se fáj. Mocorgást egy 2-3 hete kezdtem el érezni, de azt is ha pörgősebb napom van észre se veszem. A pocakomon 18 hetesen kezdett el látszani, az utóbbi 3 hétben viszont rengeteget nőtt. De ha nem nőne a pocakom, meg ultrahangon nem látnám el se hinném, hogy az vagyok:)
2014. febr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!