Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyákdugó lehet? Ne haragudjato...

Nyákdugó lehet? Ne haragudjatok! Megnéznétek?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 25. 21:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Szerintem igen, de ez hetekkel a szülés előtt is távozhat.
2014. febr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút nem így nézet ki. nagyobb, kocsonyásabb, sárgásabb volt. szerintem ez még nem az. hány hetes vagy?
2014. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Igen, ez az!! :)

Nekem az elsőnél 2 nappal szülés előtt, a másodiknál szülés napján ment el a nyákdugó.

Sok sikert! :)

2014. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
39 hetes vagyok.3 napja megvizsgált a doki akkor kicsit véreztem.Azóta semmi nem volt.Most elmentem wc-re és ez lett a papiron.Másmilyen kéne legyen? Mindenkinek egyforma?
2014. febr. 25. 21:18
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez nyákdugó. Mindenkinek más, van akinek sárgás, van akinek barna és van akinek véres. Lehet, hogy darabokban távozik csak, ne ijedj meg ha lesz még ilyen. Sok sikert
2014. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem sem így nézett ki

Leginkább arra tudnám hasonlítani mintha , vérezne az ínyünk és a nyállal együtt kiköpném

Tehát átlátszó volt,benne véres csíkokkal

2014. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Bizony nyákdugo :) kõnnyü szülêst !
2014. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha 3 napja véreztél,akkor az akkori vérzés darabkái is lehet ez

De ez persze csak tipp

Sok sikert a szüléshez

2014. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Elöször én is arra gondoltam,hogy a vérzés miatt.Viszont azóta volt folyásom és tiszta volt.
2014. febr. 25. 21:41
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, én elküldtem viberen a dokimnak, és mondta, hogy csak bent maradt alvadt vér ( vizsgálattól stb.) a nyákdugóm sokkal nagyobb volt, és a színe is más volt.( kocsonyás véres valami) Persze lehet, hogy az, csak neked máshogy néz ki :)
2014. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!