Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik intim lemosót használjá...

Melyik intim lemosót használjátok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyiket sem, orvos tanácsára. Nem tesz jót annak a testrésznek.
2014. febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 lcs ***** válasza:
én kb 15 éve használok minden nap, de eddig nem volt semmi bajom :) most éppen dove-ot használok, de mikor milyet,választék mint égen a csillag :)
2014. febr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem attól kérdeztem aki nem használ :-)
2014. febr. 25. 23:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy korábbi cikkben teszteltek többet (összetevőket nézték meg) és akkor a Carefree jött ki, hogy az a legjobb. Én is használtam, meg voltam vele elégedve.
2014. febr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Használtam, a Lactacydot, mást nem akartam. Azért írtam, hogy már nem orvosi javallatra, mert alapvetően minden nőnek ezt tanácsolják a dokik, de csak akkor veszi az ember komolyan, ha már baj van.:)


1-es voltam.

2014. febr. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lactacyd Feminát, 16+5 hetes vagyok. Gondolkodtam már rajta, hogy nem teszek-e vele rosszat, de tusfürdővel mosás sem lenne jobb szerintem. Lehet, hogy tévedek, sose jártam még utána.
2014. febr. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nivea, most éppen.
2014. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lactacyd femina jelenleg. 24 hetes kismama
2014. febr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mikor milyet használok. Attól függ melyik van akcióban.

De általában vagy avonosat vagy amit az eurós boltban lehet kapni. Nagy kiszerelés és csak 400 Ft.


Most mondhatja az orvos, hogy nem javallja, de gondoljunk már bele, hogy a mai világban mennyi mindenre mondják azt, hogy nem ajánlják stb...

Nekem nem mondta senki, hogy ne használjam. A terhességem előtt volt néhány gondom, anélkül, hogy használtam volna valami krémet vagy gyógyszer stb... helyette intim lemosóval mosakodtam és nagyon jó volt. Csodákra képes.


22 hkm

2014. febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Babaszappant!!! Sogornom nonstop a lactacydot hasznalta. A terhessege kb 30. hete korul nagyon komoly problemakat okozott. Aztan a foorvos azt tanacsolta, h csak es kizarolag baba szappant hasznaljon az intim testreszekre! A lactacyd a ph szintjet teljesen felboritotta, voros volt mindene, csipett, egett, viszketett. Es nem allergia volt! Mar terhesseg elott is sokat hasznalta. Akkor nem volt semmi gond.... En is csak baba szappant hasznalok es semmi bajom!
2014. febr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!