Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruáció terhesség alatt...

Menstruáció terhesség alatt lehetséges?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne, hogy menstruációm október 30-án volt meg utána dec 18 minimális vérzéssel, január 8an szinten kevesebb vérzés s február 15en volt meg kevesebb vérzéssel.2 napja bal oldalt mintha rendszeresen mozogna a magzat,2 hete már éreztem de betudtam bél mozgásnak (2dik gyermekemet már 14 hetesen ereztem), de ez már nem olyan, tesztet csináltam ami negatív lett, bár du csináltam s neve nincsen mert olyat kaptam a gyógyszertárba. Hasam mintha nőtt volna, illetve mellem érzékeny. Jövőhéten megyek orvoshoz. Lehetek terhes?
2014. febr. 26. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Kis vérzés előfordul. Van, aki úgy jut el a szülésig, hogy észre se vette, hogy terhes. Jobb lenne hamarabb orvoshoz menni.
2014. febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm is vérzett 7 hónapos terhességig, így már fele idős volt majdnem, mire észrevette, hogy babát vár, arra lett figyelmes, hogy mozog benn valaki.:) Szóval a terhesség egyáltalán nincs kizárva.
2014. febr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!