Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahangot is csinálnak vagy...

Ultrahangot is csinálnak vagy megint kell várni heteket?

Figyelt kérdés

Jövő héten megyek először dokihoz ,és ha megvizsgált utána ugye egyből csinálnak Uh-t mert gondolom azzal is meg kéne hogy valóban van e ott baba nem?

Annyira jó lenne megint nem heteket várni !!


2014. febr. 28. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha magán orvoshoz mész, akkor rögtön van ultrahang is. Ha korházban legalább is ahol én lakom (Nyíregyháza), ott elmész vizsgálatra, majd ha van papírod, azzal kérsz időpontot uh-ra. Nekem pár nappal volt később, barátnőmnek 1 hetet kellett várni.
2014. febr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem egyik csütörtökön volt vizsgálat, csak megtapogatott a doki, és csak a másik hétre kaptam időpontot UH-ra, ugyanahhoz a dokihoz. mondjuk Uh-n se látott még semmit akkor sem, mert nekem elővigyázatossági okokból már az 5. héten mennem kellett, de a lényeg, hogy nálam sem ugyanazon a napon volt UH.
2014. febr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hányadik hétben vagy most kedves kérdező?
2014. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Le vagyok döbbenve azon, amiket írtok...Nálunk a vizsgálatokat Uh előzi meg,az orvos is rögtön azt kérdezi,h uh volt?? Előjegyzés nem kell. Az uh alkalmával kapod a köv.időpontot,amikir a legközelebbi vizsgálat is van. Ja és ez nem magánrendelés,hanem sztk. Hihetetlen...
2014. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kicsit kusza a kérdésed, mert azt írod először méssz dokihoz, utána m3g hogy megint heteket várni kell?

Nos általában ha nem u.h.gal rendelkező magándokihoz mész nem fognak azonnal u.h.ozni. Meg hát kérdés hányadik hétben is vagy. Én mivel gyógyszert szedteml már az 5. héten voltam a dokinál. Akkor hüvelyi u.h.on volt már egy 10mm gesztációs gyűrűt és benne egy fehér pöttyöcske. Azt mondta úgy látszik abból lesz valami :) De pont ez a mérethatár amire még nem szokták azt mondani hogy terhes valaki. 1 hét múlva kellett kontroll u.h.ra mennem hogy végülis terhessé "nyilvánítsanak". Majd megint 2 hét múlva, most meg jön a 12 hetes.

2014. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló! Feltételezem azért. kellett heteket várni először, mert nem mindenki rohan a pozi teszt utáni másnapon orvoshoz, hanem csak hetek múlva! Velem legalábbis így volt! Kedves kérdező! Engem miután megvizsgált a doki kézzel, utána küldött tovább uh-ra! Ez a 7. héten volt, akkor már volt szívhangja is a babának! Ezért nem kell rögtön orvoshoz rohanni, mert sokmindent úgy sem lát még! Sok sikert és boldog babavárást! V8 hetes km
2014. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk (Zalaegerszeg) több mint egy hónapot kell várni az UH-ra, hogy időpontot kapj. Így most én a harmadik babával először 13+4 naposan fogok tudni elmenni, mert korábbra nem tudtak időpontot adni. Dokinál 11 hetesen voltam, nálunk az első alkalommal manuális vizsgálat van meg rákszűrés. Akkor rákérdeztem, nem tudnának-e UH-ot is csinálni, hogy nem késő-e a 13. hét vége felé, de az volt a válasz, hogy tele van a vizsgáló, és a 13+4 még belefér...
2014. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk (Csepel), az sztk-ban van uh is és azonnal meg is néznek ott is. Ez nekem tök fura, hogy nincs minden sztk-ban uh is. Gondolom, nincs pénz, pedig ez lenne a normális.
2014. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Elvileg ma kb 6 hét pár napos vagyok

Magánrendelés kinek van arra pénze ??!

Nem is mennék inkább vitaminokat veszek az árán!

Sztk -ba megyek ,Budapest 11 kerben lakunk!!

Csütörtökön mikor megyek a kalkulátor szerint 7 hét 3 napos leszek ,szerintem akkor már szívhang is lesz !!

Az előző babymmel már volt 6 hetesen,azért kérdeztem ezt csak mert nem emléxem már rá hogy volt!!

2014. febr. 28. 14:49
 10/11 A kérdező kommentje:

Pontossan ,igen hallottam én is hogy egyből mennek orvoshoz,aztán pár hét mulva rendelik vissza!

Én meg remélem hogy ha nem is pár hét ,de pár nap mulva lesz uh is,nálunk ugy van hogy a rendelő ahol a doki rendel mellette van az Uh is tehát csak egy telefon és át is tudnák menni ha jófej lenne a doki!!

2014. febr. 28. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!