Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában nem érzem a babát...

Mostanában nem érzem a babát rugdosni. Inkább csak kinyomogatja magát a köldököm körül. Ez mért lehet? Mert már kevesebb a helye?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok. Nincs túl nagy pocakom.

2014. márc. 2. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A helye is kevesebb, meg a baba is erősebb.
2014. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szűkös odabent :) nekem is ezt csinálta a kisfiam :) tud ám fájni, azt érzed, mintha szét akarna szakadni a bőröd... :)

ja, kint is ilyen "partizán" (ellenálló) maradt a gyerek, folyton présel a lábával, forgolódik, feszíti hátra a fejét, ez a szórakozása :)


nekem óriás pocakom volt, de a gyerek kis súllyal, kis fejjel, vékonykán született, időre, 38. hétre. rajtam inkább víz, meg "bélelőanyag" volt. a has méret nem jelent semmit, lehet, hogy befelé terjeszkedik a babcid.


ne aggódj, elfér, bár már szűkös neki odabent, de mindannyian így kezdtük... :)

2014. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!